Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez szemétség lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemétség lenne?

Figyelt kérdés

Barátnőm apja biszex. Én is az vagyok. Párom tud róla,hogy mindketten azok vagyunk. Szerencsére érett felfogású nem hisztérikázott emiatt, elfogadta. Sőt! Abba is belement,hogy fiúkkal bármikor csinálhatom kivéve lányokkal.

Nos, az apjával nagyon jóba lettünk egy ideje. Túlságosan jóban. Vonzódunk egymáshoz. Szerintetek szemétség lenne szexelni az apjával? Ne tegyem meg? Félek, hogy megharagudna bár ő engedte meg, hogy férfiakkal nyugodtan, nem zavarja.


U.i: Nem kamu a kérdés még mielőtt valaki azt hinné. Jobb dolgom is van mint kamu kérdéseket kitalálni.



2016. nov. 5. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Beteges.

Sztem jobb,ha szakítasz a barátnőddel,nem miattad,hanem azlért,hogy egy NORMÁLIS embert kresen magának.

2016. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Hát ez k'rva jó...

Dugjál az apjával, később ez hatalmas sztori lehet. :D

2016. nov. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Persze, hogy szemétség.
2016. nov. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

Az esküvőtökön a vőféjnek lesz majd mivel poénkodnia legalább


"Az ara ismeri a jövendőbelije hímtagját. Az ara apja ismeri a vőlegény hímtagját és segglyukát is."

2016. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Anyu mit szól ehhez? Esetleg ő nem akar dugni a lányával? Szép család lennétek :D Nem vesztek be? xD
2016. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem lenne szemétség, szerintem tedd meg, de valami semleges nyugi helyen és ne mond el a barátnődnek. N
2016. nov. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Húha, ismét egy ködösen megfogalmazott kérdés, amiből mindenki azt hámoz ki, amit akar. Vajon a kérdező hímnemű vagy nőnemű ? Mert így is, úgy is értelmezhető a leírás.
2016. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2016. nov. 5. 14:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy szemétség nem kifejezés!

Neked hogy tetszene, ha a barátnőd összefeküdne az apáddal vagy az anyáddal?

Inkább örülnöd kéne, hogy egyáltalán annyira is rugalmas, hogy megengedi, hogy mellette pasikkal is lefeküdj. De azért van egy határ, amit nem kéne átlépni! A családtagok szerintem akkor is tabu! Elég sok másik bi meg meleg pasi van Magyarországon, biztos találsz mást ilyen célra.

2016. nov. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

necces. kéznél lenne a farok de mégis egy család,háááát,én kiprobálnám.aztán ha már mindenhogy megvoltunk egymásnak akkor kijelenteném,hogy nem biztos,hogy neknk folytatni kéne.

Ez ilyen jollakó kecske és megmaradó káposzta megoldás.

2016. nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!