Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki szeretném próbálni lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni lánnyal is. Szerintetek tapasztalt vagy teljesen kezdő lányt válasszak ehhez? 22L

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen felizgulok ha arra gondolok hogy lánnyal csinálom. Nagyon szeretném kipróbálni.

Eddig csak fiúval szexeltem. Azt is nagyon szeretem. De hajt a kíváncsiság a lányokkal kapcsolatban ilyen téren.

Tapasztalt vagy tapasztalatlanabb lányt keressek ehhez szerintetek?


2016. nov. 12. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ mi mindent szeretnél. Ha pl csak szexet, egy alkalmat, akkor jobb egy tapasztaltabb lány, aki már csinálta, jártas benne. Egy tapasztalatlan, akit tegyük fel szintén csak a kíváncsiság hajt, "merthogy milyen jó buli lesz lánnyal", nem biztos, hogy élőben is ilyen magabiztos marad és vinakodni fog dolgoktól. Szóval szerintem egy tapasztaltabb jobb választás elsőre.
2016. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy barátom volt pont ugyanabban a helyzetben, mint te most. Egy keményebb buli után egy lány barátnőjénél aludt és velük tartott egy pasi is. A lány kezdeményezésére hármasban kezdték el, de végül ketten maradtak lányok. A lány már csinált olyat, így a barátom sem volt annyira nehéz helyzetben, mert nem kellett irányítania, kezdeményeznie. Azt mondta, hogy érdekes volt és így kiderült, hogy csak kíváncsiság volt benne, nincs valódi leszbikus hajlama. Valszeg nálad is ez a helyzet, így tapasztalttal érdemes kezdened.
2016. nov. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tapasztalttal vagy kezdő de bevállalós csajjal érdemes kezdeni,
2016. nov. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Sztem tapasztalttal

Tapasztalatlannal mit kezdesz? Meg hogyan elégít ki?

Ha sehogy, akkor meg minek kezdesz bele?

39f

2016. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olyannal kezdj, aki számodra vonzó, izgató és aki figyel rád és akinek te is bejössz.

Másodlagos, hogy tapasztalt vagy sem, a közös felfedezésnek is van öröme.

2016. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miert kell azt feltetelezni, hogy tapasztalatlan az bena is... elso baratnom volt en se voltam lannyal o szuz volt... sikerult eljuttatnom a csucsra... pedig hallani, hogy huvelyi orgazmus nem is megy mindenkinek de oszinten szolva elkezdtem ketelkedni ebben.
2016. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) Ment a zöld mindenkinek!

Holnap megpróbálok válaszolni a privikre mert kaptam sok hasznos választ ott is. Csak ma már fáradt vagyok.

Sokat segítettetek!

2016. nov. 12. 23:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok de mindenképp kezdővel szeretném kipróbálni 21/Bi/L
2016. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első válaszolóval,olyannal érdemes kipróbálni akinél már nem idegen ez a helyzet.

Mi épp harmadiknak keresnénk bi,kíváncsi bi lányokat.

Ha esetleg valakit érdekelne írjon.

2016. nov. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!