Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Comingoutolnom kéne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Comingoutolnom kéne?

Figyelt kérdés
Soha nem mondtam, hogy heteró vagyok, csak gyakran volt komoly kapcsolatom fiúkkal, és a barátaim úgy feltételezik. Ettől függetlenül elég nyilvánvaló, hogy nagyon elfogadó vagyok melegekkel, néha meg is kérdezték, hogy ugye nem vagy leszbi (amire persze azt válaszoltam, hogy nem, meg közben elég sarokba szorítva éreztem magam) még egyszer se mondtam, hogy valójában pánszexuális vagyok (szerintem a legjobb barátaim kb azt sem tudják, mit is jelent ez). De most úgy tűnik, hogy alakul valami elég komoly egy lánnyal. sokaknak semmiképp nem mondhatjuk el, mert neki titkolnia "kell", de én nem szeretném titkolni a barátaim előtt, csak nem tudom, hogy hogy kéne csinálni (úgy, hogy a lányt nem adom ki). :D szerintetek?
2016. nov. 12. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy csinálod, hogy a lányt nem adod ki, hanem megmondod, hogy te vagy egy pánszexuális. Mi ezen olyan bonyolult?
2016. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy olyan félelmem, hogy megkérdezik hogy miért érzem hirteleln szükségét, hogy ezt elmondjam, és arra mit válaszolok?
2016. nov. 12. 18:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg ne mond el, csak akkor, ha rákérdeznek megint, hogy "ugye nem vagy leszbi???".
2016. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

"Van egy olyan félelmem, hogy megkérdezik hogy miért érzem hirteleln szükségét, hogy ezt elmondjam, és arra mit válaszolok?"


Azt, hogy "mert megtetszett valaki". A kérdésre, hogy kicsoda, azt mondod, hogy "titok :)".


Egyébként miért akarod elmondani a barátaidnak? Ha nincs semmi különösebb oka, akkor hagyjad. Ha legközelebb rákérdeznek, mondd el, mint a világ legtermészetesebb dolgát. Ha meg valami konkrét dolgot akarsz megbeszélni velük - mi lenne az?

2016. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak meg szoktutk osztani egymással az ilyen szerelmi ügyeket, és nem szeretnék titkolózni előttük. nem tudom mi legyen :D
2016. nov. 13. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!