Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a szexualitás nem változik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szexualitás nem változik, akkor, a biszexek szexualitása miért ingadozik?

Figyelt kérdés
Ugye mindenhol azt lehet olvasni, hogy a szexualitás adott és nem nagyon változik, kamasz korra mindenképp kialakul. Így nem tehet senki arról, hogy meleg, nem fog megváltozni, de ha meg hetero alapból, akkor sem fog a fiúk után érdeklődni később. Tisztában vagyok azzal, hogy több féle biszex létezik, van aki a fiúk, van aki a lányok felé vonzódik jobban. Egyet viszont nem értek. Több biszexuális fiúval beszéltem és sokan azt állítják, hogy változik, van fiús és van lányos korszakuk, ami változik. Ez mitől lehet, miért nem áll be. Ez egy kicsit olyan ellentmondásos szerintem, nem függ egybe azzal, hogy nem változik a szexualitás.

2016. nov. 16. 18:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%

En is ugyanezen gondolkodtam ma. Igazából valaki szerint nem létezik biszexulalitas, előbb vagy utóbb vagy homo- vagy heteroszexuális lesz az ember. De ezt nem tudom, hogy igaz-e, csak egy gondolat.


L/bi

2016. nov. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

De hát te is leírtad a kérdésedre a választ a kérdésedben :D

NEM VÁLTOZIK, CSAK INGADOZIK.


Ki a heteró? Aki csak a tőle ellenkező nemmel dugna.

Ki a homo? Aki csak a saját nemével dugna.


Ki a biszex? Aki mindkét nemmel dugna. FÜGGETLENÜL AZ AKTUÁLIS INGADOZÁSTÓL :D - Ennyi.

Csak a dolog intenzitása ingadozik. Az a férfi is biszex, aki kiveri másik férfinak, meg az is aki 5 másik férfinak hagyja hogy seggbe töcsköljék őt. Az a nő is biszex, aki egyszer smárol a barátnőjével részegen, meg az is biszex aki rendszeresen szexel más lányokkal.


A biszexnek vannak különböző fokozatai, de attól még az összes biszex biszexnek számít.

2016. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Istenem, nem fogtad fel. Ezt nem mondtam, hogy nem számít biszexnek, attól, hogy ingadozik. Attól, hogy ingadozik, ettól egyben változik is. Elvégre heteroknál és melegeknél nincs ilyen, hogy mondjuk bejöttek a nők, utána meg sokkal inkább a pasik. Vagy pedig bejönnek a nők és utána sokkal kevésbé.. Én nem mondtam, hogy megszűnik biszexnek lenni és arra az időre hetero vagy homo lesz.. De a homo és heteroszexuálisoknál nincs ilyen. Szóval szerintem nem mondanak igazat és valahogy pontot adok az első válaszolónak.
2016. nov. 16. 20:13
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem kérdező te magad se érted, amit írsz. Attól, hogy valaki biszex és hol a nők, hol a féfiak vonzzák jobban, attól még biszex marad és kész, NEM változik csak mert hol nőt, hol férfit szeret.

De elárulok neked egy titkot. nem azért biszex valaki, mert a péniszt meg a ouncit is szereti, hanem mert férfi iránt IS és nő iránt IS tud érzelmeket táplálni, valamit szexuálisan vonzódni, tehát nem az a prioritás, hogy mi van az illető lába között, MAGA AZ EMBER számít. A biszex dönthet úgy, hogy most inkább a saját nemével ismerkedik célzottan például, de nem szentírás, hoyg nem jön az ellenkező nemből egy olyan ember az életébe, aki nagyon megfogja.

Heteró- és homoszexuálisnál ez nyilván kizárt, mert taszítja őket, hogy a sjaát/az ellenkező neművel kezdjenek mélyebb kapcsolatba, nem is tudnának vonzalmat érezni iránta.

2016. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szerintem te nem értetted, hogy mit írtam, én tudom mit beszélek. Én tisztában vagyok vele, hogy nem változik teljesen meg, ettől biszexuális. De ŐK ÁLLÍTJÁK, HOGY VÁLTOZIK, hol ezt, hol azt találják vonzónak!!! Persze, dönthet úgy, hogy evvel, vagy avval ismerkedik.

Egyébként teljes hülyeség, amit írsz. Igen is attól biszex valaki, mert a péniszt és a puncit is szereti. Az érzelmeknek semmi köze hozzá, az egy külön dolog. Nézd meg, hogy mit jelent a biszexuális, azt, hogy az azonos és az ellenkező neműekhez is vonzódik SZEXUÁLISAN!

Én teljesen tudom, mit beszélek, még mindig nem értem, hogy miért nem adott a szexualitásuk úgy, mint a heteroknak, vagy a homoknak.

2016. nov. 16. 22:08
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nemet szeretünk, hanem embert.
2016. nov. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Biszexuális lány vagyok. Sok gyönyörű lánnyal lehettem volna együtt, de nem érdekeltek, nem vonzódtam hozzájuk. Nem tudtak mivel megfogni, majd jött egy, akivel rengeteg minden közös volt, és pillanatok alatt egymásba szerettünk. Nem érdekelt, puncija van e vagy sem. Az ember érdekelt.

Ugyanez az eset megtörtént nálam fiúval is.

2016. nov. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Oké, de akkor is hülyeség, amit a 4-es írt. Nagyon sokan szexre keresnek. És ha hetero lennél, akkor nem tudott volna megfogni a lány semmilyen téren.
2016. nov. 18. 06:52
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Talán segít szétválasztani a dolgokat, ha rávilágítok arra, hogy a nagy tudósok meg pszichológusok szerint a biszexuális emberek közül vannak, akik... sőt állítom nagyobb többségben vannak, akik bár mindkét nemhez vonzódnak szexuálisan, érzelmileg viszont csak az egyik nemhez, tehát szerelmes ha akarna se tudna lenni attól még hogy szexuálisan szívesen eljátszik valakivel.
2016. nov. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát mi köze van a kérdésnek ahhoz, hogy mennyi biszexuális van a világon? Meg, hogy melyik nemhez vonzódik érzelmileg? Mondjuk ilyen szerintem nincsen, hogy nem tudsz érzelmileg vonzódni ahhoz, akihez szexuálisan igen. Szerelmes lehetsz bárkibe (erről olvastam) szexualitástól függetlenül.
2016. nov. 18. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!