Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok kinek mi volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok kinek mi volt az első biszex élménye? F/22

Figyelt kérdés
Én most gondolkodom rajta h legyen-e egy ilyen, és kíváncsi vagyok mások véleményére. Ha valakinek van kedve priviben beszélhetünk is róla :)
2016. nov. 20. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Én is most kezdtem el gondolkozni rajta,hogy kéne egy diszkrét haver akivel kipróbálhatnánk pár dolgot.

Ha van kedved írj :D

22/F

2016. nov. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az első kalandom az volt, hogy egy nyári napon iszonyat kanos voltam.

Es pár évvel idősebb srác egy fórumon felajánlotta, hogy lecumizna... Jól eset.. Kb így alakult az első...

Szombathelyi passzív srácok írjatok! Én 28 vagyok,aktív.

2016. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Egy haveromnál aludtam. Aztán úgy alakult, hogy leszopott.
2016. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Hármas közben hozzáértem a másik srác zacsijához.
2016. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát esetemben elég érdekesen alakult a dolog! Osztálykiránduláson történt a dolog gimiben, amikor is rávettem a haveromat(szívtipró volt a suliban), hogy az akkor velem futó csajszit dugjuk meg közösen akiről tudni vélte az egész suli, hogy kapható mindenre ami szexel kapcsolatos. Minden elő volt készítve, egy suli koleszába voltunk elszállásolva ahol keretünk egy üres szobát stb... A megbeszélt időben nem volt ott a haverom, de mivel totál be voltam indulva nélküle estünk egymásnak. Már javában ment a dolog mikor félszegen beállított Szabolcs, én hanyatt fekve, a csaj velem szemben lovagolt rajtam. Intettem neki, hogy jöjjön hátulról van még egy szabad hej, hipp-hopp pucérra vetkőzött és jött is, nagy meglepetésemre lyukat tévesztett mert ez én lábaimat emelte magasra és engem kezdett el kényeztetni! Nem mondom nagyon meglepődtem, pláne azon h piszokul élveztem a dolgot! Persze nem akarta a dolog végeztével mindezt elhinni, csak amikor a bizonyítéktól nedves hátsómat megmutattam neki......
2017. jan. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Leszoptam egy srácot. Azóta pedig sok minden történt. :)
2017. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
#1, #2, #3, #6: ezek nem bi-, hanem homoszex élmények.
2017. márc. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok,de egyik nyáron egy strandon láttam egy hármast,ahol mindenki mindenkivel. Izgató volt amúgy:D
2017. márc. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Atjott az egyik haverom megnezni a pcmet hogyi a baja. Mikozben bemaszott az asztal hatahoz lattam h all a farka valamitol... Raszoltam. Nevettuk h o ugyam mi ebben a plane... Nekem is felallt igy mar ketten lengettuk. Leultunk cigizni, mikor kivettem a gyujtot a zsebembol, de a masikba mar o nyult be a zsebembe a cigiert, es ramarkolt hat mit mondjak jol esett :D varta a tovabbiakat. Beforditoota a kulcsot az ajtomom es letolta terdig a gatyajat. Szemem tagra nyilt ott allt elottem meredo farokkal :) leult az agyra es elkezdett jatszani.vele. odarantott magahoz es biztatott h enis vegyem elo. Eloszor bolondnak neztem majd lehuzta a nadragom le rantotta teljesen ott ultem meztelenul egy poloban. Momdta h na gyerunk akkor most verjuk ki mondom nem mivam veled. Elkapta a farkam es elkezdte verni gyengen odarakta a kezem a sajat farkahoz igy mar egyutt huzogattuk. Nagyon jol esett... Addig csak magamnak vertem. Hamar elmentunk majdnem egy idoben. Sokaig nem beszeltunk rola. Majd atjott egy alkalommal es azonnal letolta magarol a gatyat es momdta h na akkor megint szeretne es tudja h en is akarom. Az is jol sikeredett. Majd meg megismeteltuk egy jo parszor..... :D
2017. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
#9: ez sem biszex, hanem homoszex élmény.
2017. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!