Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nemiszervemre lehet valahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemiszervemre lehet valahogy biztosítást kötni, ha férfiprostiként dolgozom és abból élek?

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy?
2016. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom bizonyos EU-s országokban lehet munkaeszközre biztosítást kötni, csak nem tudom ebben az esetben ez annak számít-e?
2016. dec. 23. 22:42
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ez prostitucionak minősül tehát csak abban az országban lehet rá biztosítást kötni ahol legális ez a munka
2016. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármire köthetsz, csak tudd megfizetni.
2016. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a biztosítási szerződés is végső soron csak egy kétoldalú megállapodás. Ergo ha találsz valakit (legyen az természetes vagy jogi személy), aki hajlandó veled ilyen jellegű megállapodást kötni, akkor igen.
2016. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hollandiában lehet,semmihez sincs kötve,csak drága,van saját felelősség,és nem tudom megéri-e amit befizetsz azt majd kapsz ha baj van
2016. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 00hory00 válasza:
100%
Magyarországon nincs lehetőség kizárólag testrészre biztosítást kötni. Ajánlom Ausztriát.
2016. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!