Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Származhat valami hátrányom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Származhat valami hátrányom abból, hogy lefekszem a lakótársammal?

Figyelt kérdés
27 éves bi srác vagyok ő 19, szeptemberben kezdte az egyetemet. Itt ismertem meg gyl-n, tudtuk egymásról, hogy biszexuálisak vagyunk, de nem azért lettünk lakótársak, hogy ezt kihasználjam. Nem kell titkolóznom előtte, és az lett a vége, hogy lassan 1 hónapja napi rendszerességgel együtt vagyunk. Később lehet ebből baj, ha már valamelyikünk nem akarja?

2016. dec. 26. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legnagyobb hátrány az lehet, hogy beleszeretsz.

És ha te nem akarsz sráccal járni, kapcsolatot, akkor igen, származhat. Ugyanis együtt élve, egymás mellett előbb-utóbb valaki többet fog érezni, kivéve, ha már most így van.

2016. dec. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez túl sok bonyodalmat fog okozni általában az emberek hajlamosak nagyon meggyűlölni egymást,de akár happy end is lehet belőle.
2016. dec. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Ha keresnétek harmadikat írj :D


22/F

2016. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!