Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok! Nálatok ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok! Nálatok ez hogy van/volt?

Figyelt kérdés
Én is biszex vagyok, nemrég lefeküdtem egy nővel, azelőtt fiúval csak pettingem volt. A nő (aki leszbikus volt) azt gondolja, hogy elvette a szüzességemet, de én ugyanúgy szűzként tekintek magamra, hiszen pénisz még nem járt bennem, és szerintem az sem számítana nekem, ha átszakította volna a szűz hártyámat (mivel az elvileg ugye nagy megerőltetés hatására is átszakadhat.) Nálatok ez hogy lenne, vagy hogy volt? Mi számít a szüzesség elvesztésének?

2017. jan. 2. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mindenkinek más. Persze a szüzesség elvesztése sokaknak úgy számít, hogyha fiúval is volt. De ez is számíthat annak. Szerintem ez már tényleg csak attól függ, hogy te hogyan gondolod. 15/bi/lany
2017. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet :)
2017. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem nem volt még szexuális kapcsolatom egyik nemmel sem, de én ha lefeküdnék egy lánnyal, azután már nem tartanám magam szűznek. De ha te így gondolod, az is teljesen érthető
2017. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan az én esetem fiúval történt, de hasonló. Kb 16 éves voltam amikor megujjazott egy fiú, elég durván, ami után kicsit véreztem, és fájt is, akkor ott tudtam, hogy átszakította a szűzhártyám, de viszont még mindig szűzként tekintettem magamra. Majd lefeküdtem egy fiúval, és a mai napig azt mondom, hogy vele vesztettem el a szüzességem. Mert én így látom. Nekem a szüzesség elvesztése abban mutatkozik, ha konkrét aktus történik férfi és nő között, viszont, ezt mindenki másképp éli meg. Vegyünk egy teljesen leszbi lányt. Ő vszeg nem így fogja látni ahogy én. Úgyhogy igazából ezt te döntöd el magadban. :)
2018. júl. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!