Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » PTE gólyatábor után/ óta több...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PTE gólyatábor után/ óta több felsős srác ajánlatot tett, hogy aludjak náluk a koleszban. Szerintetek éljek vele?

Figyelt kérdés
Én is srác vagyok , és nyíltan bisex. Viszont nem tudom hova tenni ezt, nem szeretnék esetleges megaláztatásokat.

2017. jan. 22. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi Magyarországon nem olyan durvák az Egyetemek se a Gimik mint amit filmekben látsz hogy külföldön van... Van itt is szívatás de nem olyan gusztustalan módon mint kint..
2017. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt tudom, tapasztaltam. Csak érdekelne , hogy ez komoly szexuális felh8vás vagy csak szívatás a srácoktól. :)
2017. jan. 22. 21:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak, ha van kedved hozzá. De azért ne gondold, hogy rögtön akármit is akarna mind... Vannak csak simán jófej emberek is!
2017. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én nem gondolok semmit , csak az 5. srác írt már rám, hogy átmehetnék ott aludni. És én is srác vagyok. Tehát értitek..:)
2017. jan. 22. 21:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán vállald be, hogy át mész és ott alszol. Viszont ne kezdeményezz. Várd meg, amíg ő adja tudtodra mit akar.

Ugyanis az is lehet, hogy nem szexet akar, hanem csak beszélgetést.

2017. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom meg meglatom. :)
2017. jan. 23. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fő a biztonság: ha nem ismered őket, akkor ne menj át hozzájuk. Majd ha kicsit jobban megismered őket (és szimpatikusak), akkor azután átmehetsz akár.
2017. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazabol tabor ota ismerem oket , ott ismertem meg mindegyikuket.
2017. jan. 26. 10:15
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan srác van aki titkokban csinálná másik fiúkkal és az hogy te nyíltan biszex vagy, kapóra jön nekik.
2017. jan. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg van pécsi aki ezt látja, szivesen beszélnék vele a srácokról, akár név szerint is. A többieknek köszi a választ. :)
2017. jan. 27. 12:55
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!