Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? Hogyan győzzem le a vágyat iránta?

Figyelt kérdés
Adott egy számomra elég érdekes szituáció, ami abból áll, hogy nekem van barátom már 1 éve, alapjáraton biszex vagyok, de egy időben sikerült elég jól elnyomnom a vonzalmamat a lányok iránt. Viszont történt, hogy egy kisebb ünneplés alkalmával "összegabalyodtam" a legjobb barátnőmmel, ami smárolásból és minimális tapizásból állt.. és huhh. Elképesztően érzékien csókol. Ez azóta sem került igazán szóba, egyszeri alkalom volt. Akkor vallotta be, hogy már neki is volt barátnője. Na viszont ezzel azt sikerült elérni, hogy én azóta eszméletlenül kívánom őt, már csak 1 újabb csók is megnyugtatná kissé a lelkemet. Múltkor valakik között az osztályban feljött a biszexualitás és leszbikusság téma, és ő mondta a leghangosabban kb, hogy ő elítéli ezeket, szerinte nem természetes. Így emiatt inkább nem is merek felé ismét közelíteni ilyen dologgal. De sokszor úgy veszem észre, mintha szándékosan húzni az agyamat. Simogatja előttem a melleit, és azzal szórakozik, hogy megtudja-e őket puszilni, ezt természetesen lehúzott pólóval, és kilátszó melltartóval.. engem meg kikészít.. Szerintetek mit kéne lépnem? Hagyjam a dolgot, hátha enyhül bennem a vágy iránta, vagy lépjek, mert ezek lehetnek olyan jelek, amik azt jelzik, hogy esetleg ő is kíván? Félek, hogy esetleg ez hatással lenne a kapcsolatunkra, hiszen az a csókolózás is egy kissé becsiccsentett állapotában volt, így lehet nem gondolta komolyan, csak poénnak szánta. Lehet józanul már máshogy állna a dolgokhoz, és elszúrnám a dolgokat? Alapban ez eset óta elképesztően vonzanak ismét a lányok, és kissé zavaró már.
2017. jan. 27. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a barátoddal?
2017. jan. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából ő volt az, aki biztatott minket, hogy smároljunk előtte. :D Izgatja a dolog, és nem zavarja, hogy vonz ez a bizonyos osztálytárs, megcsalni nem fogom, jelen esetben lehetőségem sem lenne rá, de nem is akarom. :D a tudtával történik minden. :)
2017. jan. 27. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd nem meri felvallalni, ezért cinkeli a melegeket nyilvánosan.

A barátod meg, nagyobb összegben mernek fogadni, hogy szívesen megdugna a baratnodet is.

Edesharmasban...

Ez a helyzet szerintem.

2017. jan. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
és ebben ki a felnőtt, ha mindenki az "osztályba" jár?
2017. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, az édeshármas 100%-ig igaz, de én is benne lennék vele ebben a felállásban. :D

Egyébként én 19, barátnőm 18 éves, szóval mindketten felnőttnek számítunk.. :D

2017. jan. 27. 19:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora mazlista a barátod :D

Hol talált 4 levelű lóheret mostanában? :O

Megyek keresem..

2017. jan. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!