Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ti mikor jöttetek rá hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mikor jöttetek rá hogy biszexuálisok vagytok? Hogy történt? Mi volt az első ilyen élményetek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 2. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Szórakozóhelyen rámtapadt egy fiatal cigány fiu.

És mondta hogy menjünk ki leszop.

Először elküldtem hogy dehogy. De aztán belegondoltam hogy nem lenne rossz, szerencsére nem adta fel, odajött ujra.

Kimentünk meg is csinálta. Aztán pár hónapig még találkozgattunk.

2017. febr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Irigylem az elsőt, jó lehetett neki . Én Koleszban jöttem össze a szobatársammal. Először csak közösen kivertük, aztán később volt más is .
2017. febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Én egy házibuliban! Amu mint kiderült nem is volt igazán az. Nagy iszogatás után reggel nagyon fájt a fejem, az egyik srác felajánlotta, hogy megmasszíroz. Levettem a pólóm, csak eg boxer maradt rajtam. Inkább simogatott mint masszírozott. De egy idő múlva lekerült rólam a boxer is. Mire észhez kaptam a merev farkam már a szájában volt. Nagyon jó volt. A végére annyira belemelegedtem, hogy viszonoztam is neki. Ez előttig el sem tudtam volna képzelni, hogy én egy másik pasival közelebbi kapcsolatba kerüljek. Nem bántam meg. Ez volt az első szexuális élményem. 18 voltam.
2017. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen volt az első egymásnak farok kiverés, akkor már sejtettem, hogy más vagyok. Nagyon tetszett. Húsz elmúltam, amikor rámtalált az alkalom, és egy férfi leszopott, majd nem sokkal utána én is az elsülésig kényeztettem egy farkat.
2017. febr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 13 évesen csináltuk először, de mi a közös hokit követően oráloztunk is.
2017. febr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor jöttem rá,amikor azért mentem a Királyba,hogy megint megfogják a farkam...........akkor már hagytam ,hogy végigcsinálja.

/sajnos már gatyás fürdoő lett/..a Rudas már jobb erre a célra.

2017. febr. 4. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 15 évesen a haverommal volt. Kitaláltuk h egyikünket se szopták le még mi lenne ha egymást csak h tudjuk milyen. :)
2017. febr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!