Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Az olyan férfiak, akik más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan férfiak, akik más férfiakkal csak szexelnek, nem kötődnek érzelmileg, fontos, hogy a másiknak örömet okozzon szexben, vagy csak az a lényeg, hogy neki jó legyen?

Figyelt kérdés
Sok férfitől olvastam már, főleg biszexektől, hogy pasi kell érzelemmentes szexre. Ez csupán az állatias ösztön kiélése? Nem számít, hogy a másik pasi is élvezze? Mondjuk csak megdugják a pasit és utána nem ölelik meg, és orálisan sem kényeztetik? Mert ha azért csinálja az ember, hogy a másiknak jó legyen, az végül is az érzelmek kifejezése nem?

#biszexualitás #pasi #szexualitsás #homo szex
2017. febr. 7. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos, hogy a másiknak is jó legyen, hiszen ez jelenti számomra az egyik örömforrást az alkalmi szexben is.


Mivel a kérdésed első fele egy általános állításra kérdez rá, ami minden férfira vonatkozik, és én egy ellenpélda vagyok az állításra, ezért egyszerű matematikai logika alapján az állítás hamis. Ha találunk egy olyan embert is, akinek a másik öröme nem fontos, csak a sajátja, akkor már azt is kimondhatjuk, hogy nincsen ilyen törvényszerűség egyáltalán - se ilyen, se olyan.


(Egy egyéb megjegyzés: szerintem aki "érzelemmentes szex"-ről beszél, az valamit nem ért, és rossz a szexkultúrája. Az alkalmi szexben is van érzelem, csak nem szerelemnek hívják, hanem vonzódásnak. Mi több, ki lehet fejezni érzelmeket valakinek anélkül, hogy szerelmes lennél bele.)

2017. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon fontos, hogy a partnerem is élvezze a szexet. Hiszen ez a szex lényege!

Ha csak egyik félnek jó, az b * szás... már bocsánat.

Nálam csak a szex játszik. :) 30/Bi/F

2017. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
# 1 Egyet értek veled. Szerintem ilyen nem létezik, hogy valakivel érzelemmentesen szexelsz. Valamilyen nem csak szexuális vonzódásnak mindenképp kell, hogy legyen, ha a szex a lényeg akkor is. Ha meg törődöl a másikkal, azt jelenti, hogy vonzódsz is hozzá, de nyilván nem szerelem szinten.
2017. febr. 7. 22:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a normálisabbja azért ad bele némi érzelmet.

én voltam olyan akit csak meg dugnak,ott volt ölelés,de pl.:csók szóba sem jöhetett.

persze én szophattam is,de viszonzásképp csak kiverte.

2017. febr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak önző pasik, és vannak akik a másikra is odafigyelnek.


Előző bunkó, míg a második az egy teljesen normális, emberi lény, aki nem teljesen érzelem mentesen szexel, és odafigyel arra hogy minél magasabb szintű legyen a beteljesülés, mindkét fél számára.

2017. febr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok pasi vagyok, régóta tudom magamról. Viszont a szex sosem ment érzelem mentesen és mivel nem tudtam olyan állapotot kicsikarni magamból, hogy érzelmileg összehangolódjak egy pasival, nem is tudtam kipróbálni, pedig elméleti szinten baromira izgat a dolog. Ezért csak lánnyal tudok, pedig vágynék rá, de az érzelemmentesség...
2017. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A teljesen érzelem mentes szex szimpla dugás. Nekem, ha szerelem nem is, de némi egymáshoz való vonzódás kell a jó szexhez. Ha csak dugni akarnék, keresnék egy prostit, és annyi.
2017. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!