Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nehéz olyan fiút (passzívat)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz olyan fiút (passzívat) találni aki szereti a lány, női ruhákat felvenni és sminkelni, és szeretne kipróbálni pár dolgokat?

Figyelt kérdés
30f vagyok, fiatalabbak, lányos kinézetűek érdekelnek.

2017. febr. 18. 12:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kipróbálni dolgokat, aktívval.
2017. febr. 18. 12:42
 2/11 A kérdező kommentje:
Passzívat keresek, 18-25 év között.
2017. febr. 18. 12:49
 3/11 A kérdező kommentje:
Írj ha gondolod.
2017. febr. 18. 12:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nehéz, mert irogatnak egy ideig, majd beiednek és eltűnnek. :D

22F/bi/A

2017. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
18-25 év közötti lány is írhat. :)
2017. febr. 18. 14:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én agyaltam rajta, milyen lehet lány ruhában, de nem vagyok lányos :D borzasztó fius, borostával meg minden :D csak agyaltam rajta, milyen pl tangában :D vagy francia bugyiban :D a harisnyát nem szerettem soha, kissrác koromban sem xd amikor télen azt adták rám, hogy ne fázzak, de általános iskolásként, sokszor kiprobáltam milyen anya magas sarku cipője :D tetszett nagyon, jo volt benne tipegni xd már sokszor nevettek amikor poénbol kimentem anya meltartojában xd nevettek xd tettem már kicsire felfujt lufot a polom alá, mer vicces meg jo hogy olyan mintha mellem lenne xd de én szeretem magamat igy fiuként :D csak érdekes, az ilyen női ruha hordás :D milyen lehet a paroka :D smink meg ilyenek :D ezt csak elmeséltem szexet nem akarok, csak kiváncsi lennék hogy az olyan biszexek mint ti miért tetszik az ilyesmi :D

21f/m

2017. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

neked crossdresser kell.

marha nehéz találni,ahogy írták egy darabig mindegy megy aztán eltünnek.

2017. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen én is sokáig chateltem ilyenekről és mindig meggondoltam magam azelőtt mielőtt kipróbáltuk volna :D egyszer kipróbáltam pasival nem volt rossz csak fiatal voltam még nagyon (17) megint kipróbálnám csak nem merem, többnyire mert nincs hely vagy nagy a rizikó :/
2017. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem izgatna a dolog. Csak még fiúval se voltam és női dolgaim sincsenek. Pedig lehet egy kicsit lányosabban is nézek ki.


19F

2017. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 26 éves vagyok passzív és imádok női ruhában szexelni. Csak sajnos már nem vagyok annyira nőies mint fiatalon.
2017. febr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!