Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan tudnám megmondani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megmondani, hogy biszex vagyok-e?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, közvetlen előttem van egy biszex kérdés, és egy rakatot feltettek előttem, de nem tudtam megállapítani, az lennék-e.

18 vagyok, eddig kétszer voltam szerelmes - mindkét szerelmem fiú volt. Egy barátom volt, ő is fiú volt. Lefeküdni ugyan nem feküdtem le senkivel, szóval talán csak a kíváncsiság hajt, de mind nőkkel, mind férfiakkal szívesen csinálnám. Fel tudok izgulni egy férfira, és egy nőre is, de nő iránt szerelmet még nem éreztem. Az erotikus képzelgéseimben habár általában férfiak vannak, de ritkán nők is - és azok is ugyanannyira izgatnak. Az utcán mindkét nemet megnézem...

Hetero lennék, és csak szimplán kíváncsi? Vagy bi? Szerintetek mégis mi lehet ez?



2017. febr. 22. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg mondon hogy biszexuális vagy és kész. Nem kell túlbonyolítani 23/L/ Bi
2017. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján biszexuális.
2017. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján a meleghez közelebb állsz mint a heterohoz. Biszex vagy ,de a meleg felé jobban hajlasz.
2017. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
ha van kedved beszélgetni, írj privátot
2017. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen mindenkinek :)


Vint Alex, nem tudom, miért lennék közelebb a meleghez - mint leírtam, szerelmet eddig csak férfi iránt éreztem. Nők iránt még nem. Ráadásul a fejemben megálmodott jövőben mindig férfival vagyok, nővel soha. Akkor hogy lennék közelebb a meleghez?

2017. febr. 22. 21:25
 6/11 A kérdező kommentje:

Oh. Leesett. Nem írtam oda, hogy lány vagyok.

Így már világos.

Ez esetben, lány vagyok. :D

2017. febr. 22. 21:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Transzi lány vagy, tehát péniszed van (volt eredetileg), vagy "gyárilag" hölgyet tisztelhetünk benned?


Az életkorod úgy nagyjából nem titok? Bocs, nem muszáj életkort megadni, csak ha gondolod.

2017. febr. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a "gyárilag" dolog tetszett. :)

Gyárilag lánynak csináltak, bár fiúnak szántak, de hiba csúszott a rendszerbe. :D


18 vagyok.:)

2017. febr. 24. 18:09
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a puding úgy a bisexség probája is a kiprobálás.
2017. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Haha, igazad lehet! :)
2017. febr. 24. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!