Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Sajnos már nem túl nőies...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos már nem túl nőies crossdresserként van esélyem pasit találni?

Figyelt kérdés

Imádok női ruhát felvenni és abban lenni, de sajnos idővel férfias lett a testem. Fiatalkoromban szép vékony voltam kerek popsival, szőr alig, nagyon nőies voltam. Környezetem nem tudja a dolgot, így fura lenne ha teljesen leborotválnám a szőrt mindenhol. Plusz irodai, ülő munkát végzek így már a fenekem sem olyan szép kerek, nem vagyok kövér, de felcsúszott pár kg, átlagos férfias testalkatom van.

De kipróbálnám milyen pasival az ágyban, passzív női szerepet, szerintetek így van esélyem találni valakit, hogy beöltözve lennék vagy ismerkedjek sima férfiként melegek között?

27/F



2017. febr. 23. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd, ami jól esik. Mellesleg eddz és borotválkozz nyugodtan.
2017. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy nézel ki? magasság, kg...
2017. febr. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Nekem bejön a női fehérnemű a szőrös, férfias pasikon is!
2017. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van de nem biztos hogy eröltetni kellene a női ruhát nyilvános helyen... amugy edz és nyugodtan borotválj,semmi közük hozzá.
2017. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

177 cm 76kg

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. febr. 24. 17:21
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ja a dagiság romboló. bocs.
2017. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért a dagiság az messze van.
2017. febr. 27. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!