Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Heteró férfi miért akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfi miért akar megdugni egy másik férfit parókában nő helyett?

Figyelt kérdés
Ez ugye csak a szexről szól. Miben más az anális szex egy férfinál, mint egy nőnél? Sok ilyen kérdést olvastam, de nem értem a motivációt.

2017. febr. 24. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

"Miben más az anális szex egy férfinál, mint egy nőnél?"

Hát mondjuk abban, hogy egy férfiba vagy egy nőbe hatolsz be.

2017. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

:DDD Jó kérdés. Szerintem heteró férfi nem csinál ilyet. Akkor nem lenne heteró. Ez esetben szerintem bi, vagy legalábbis vannak valamilyen hajlamai.

Egyébként megértelek, nem tervezem kipróbálni lányoknál sem, nem vonz. De valószínűleg a körítés a különbség.

2017. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Heteró férfi nem akar megdugni egy másik férfit parókában nő helyett.
2017. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes nagyon jo!
2017. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, hogy férfit szeret ilyenkor as ember, de akkor meg felesleges rá a női paróka, nem? Kicsit fura ez így.
2017. márc. 16. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!