Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha műkukival egész jó érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha műkukival egész jó érzés volt az anális szex, akkor az igazival mégjobb volna? Úgy tudom sok lány nem szereti, ha fenékba ujjazzák vagy műanyagod dugnak bele, de farokkal szereti.

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen
2017. febr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak dildoval csináltam még, de azt nagyon szeretem. Főleg mert szinte mindennap megy :) f/29
2017. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Egészen más érzés ha egy igazi csusszan be, mint amikor egy mű. Az igazi sokkal jobb, amikor érzi az ember, hogy lüktet és megremeg amikor csúcsra jut. A mű nem tudja ezt a csodálaros érzést nyújtani.
2017. márc. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

én azt tapasztaltam,hogy hogy semmit nem szeretnek a fenekükben a lányok.

és ha azt kéred hogy téged dugjank meg az szinte azonnal szkitó ok.

2017. márc. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsé(m)re vannak kivételek.
2017. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!