Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak ha tetszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik egy tanár?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg nem vonzódok férfiakhoz,de mégis úgy érzem, hogy érzelmeket táplálok a tanárom iránt .

Most jött nem rég az iskolánkba mint tesi tanár, nagyon jó képű divatosan öltözik, sportos test fiatal .

Minden lánynak nagyon tetszik . Akkor vettem észre magamon,hogy tetszik ha meghallom a hangját melegség van a szívemben ,kiráz a hideg ha hozzam ér .. nem tudom hova tenni ezeket érzéseket ... nem vallom magam melegnek se biszexnek ,mert lehet csak be képzelem vagy nem tudom ...🙁



2017. febr. 26. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elején írtad, hogy 'nem vonzódok férfiakhoz..' utána pedig felsoroltad, hogy miért vonzódsz hozzá. Ez nem ellentmondásos szerinted?
2017. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
rosszul írtam ... úgy szerettem volna ,hogy eddig nem vonzódtam és csak nála "vonzódok " férfiakhoz . Máshoz egyáltalán nem !
2017. febr. 26. 17:52
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd kinövöd
2017. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is tetszel neki, akkor miért ne...
2017. febr. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 petike30 ***** válasza:
0%
Szia szerintem is tul éled tanár diâk nagyon szép gratt holnap meg az igazgatoval nem uram isten
2017. febr. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 adan21 ***** válasza:
100%
értem mit mondasz sztem bi vagy :D nem gáz semmi baj a melegekkel hiddel na hallgas az ostobákra :D de semmi kép sem tanár diák kapcsolat azonnal kivágnak !!!
2017. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 adan21 ***** válasza:
22%
hetero kapcsolatban is gáz
2017. aug. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Ha meleg és neki is bejössz akkor miútán leéretségizel mért is ne, vagyis szerintem a annak a sulinak legalább a végét várd meg
2017. aug. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!