Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Jól működő heteró kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő heteró kapcsolatban vagyok, viszont olyan titkos vágyam van, hogy csatlakoznék biszex párhoz mindkét fél örömére. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta vonz és izgat ez a gondolat,hogy megtörténik.

Párom nem értené meg.



2017. márc. 6. 22:54
 1/6 A kérdező kommentje:
sportos, helyes 30/f
2017. márc. 6. 23:25
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos, h nem ertene meg... ha meg sem próbálod, nem tudhatod...
2017. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
vannak helyek, ahol van ilyen lehetőség, pl a Glory Cafe, oda elég sok bi férfi jár. A swinger klubokban nem elnézett a férfiak közti akció.
2017. márc. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Én onnantól kezdve nem tudnék egy férfira férfiként tekinteni, hogy megtudnám a szájában vagy a fenekében járt már más férfi farka.


Van meleg barátom a környezetemben, de rá sem férfiként tekintek és nem is tudnék.


23/L

2017. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Ensem tudnek egy ferfire ugy tekinteni utana soha ha megtudnam, ezzel elvesztene a szememben a ferfiassagat. Nekem is van meleg ismerosom nincs vele semmi problemam imadom, de kapcsolatban se lennek tuti soha egy bi fiuval se :s 24/lany
2017. márc. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K.L.Kiss ***** válasza:
100%
Csatlakozz! Aztán majd meglátod, hogy milyen érzés, amikor a szádba spriccel. Ha tetszik, akkor hajrá!
2017. márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!