Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha néha fiúkkal fantáziálok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha néha fiúkkal fantáziálok?

Figyelt kérdés
Néha szoktam azt fantáziálni, hogy férfival vagyok, ő az aktív. Sosem próbáltam.semmi hasonlót sem. Először csak dumálnék, ismerkednék, aztán ki tudja. Az is lehet semmi nem lenne a dologból. Ti voltatok úgy, hogy kirpóbáltátok a fantáziát és milyen volt?
2017. márc. 12. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbálnám fiúval 17f
2017. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Gábor 9 7 válasza:
100%

Én is szoktam néha, meg még transszikkal is fantáziálni néha :)


21/F

2017. márc. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is igy vagyok

Egy 18 alatti alatti fiu

Irjatok

2017. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért csak fantáziáltok erről? Olyan nehéz összehozni vagy nincs hozzá bátorságotok?
2017. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A fantáziámban már megd.gtam egy-két fiatalabb srácot, de még nem próbáltam ki soha.

39F

2017. márc. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 18 évesen egyszer egy pesti fürdőben beszélgettünk a meleg vízben, amikor egy finom érintés érte a farkamat. Majd semmi, de kisvártatva újra, s kicsit erősebben. Ezt már nem lehetett nem észre venni. Én nem mozdultam. Az érintések egyre sűrűbbek és határozottabbak lettek, míg folyamatos simogatássá váltak. Majd a kéz benyúlt a fürdőnadrágomba és morzsolgatva a makkomat kielégített.


Ezt a történetet meséltem el a barátomnak, s arra jutottunk, hogy kipróbálhatnánk egymáson is. Kis közös maszti, majd egymásnak csináltuk, míg elélveztünk mindketten.


Ez a közös élvezkedés rendszeressé vált közöttünk, majd kiegészült egy kis szopással is. A barátom szerette volna kipróbálni, s én nem álltam ellent :)

Kis huzogatás, kis szopás, nagy élvezés :)

Általában kielégülés előtt szólnom kellett Neki, de volt olyan is, hogy a szájában élvezhettem el.


Pár alkalom után egész mesterfokra emeltük az egyszerre történő elélvezést :) Mert Ő úgy szopta a farkamat, hogy én meg simán elérjem az övét, s így közös volt az adni és kapni élménye.


Azóta félévente egy - egy alkalom az emlékezés kedvéért :)



Lajos/54

2017. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 3-4 éve jár a fejemben, hasonlóan, mint neked. Elsőre ismerkedés, aztán jön, ami jön. Ha semmi, akkor semmi. De egy próbát megérne, ha már a fejemben van, csak nehéz ismerkedni. :/
2017. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is fantáziálok rendszeresen, de engem az aktív oldal izgat.

Ha gondolod írj :)

23/f

2017. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam fantáziálni fiúkkal, nem baj az.
2017. márc. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki csak fantaziálni mer velem együtt? 23/f
2017. márc. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!