Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valóban létezik a biszexuálitas?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik a biszexuálitas?

Figyelt kérdés

Ezt most egyáltalán nem negatív értelemben kerdezem. Nincs semmi bajom a melegekkel (a bátyám is az).

Viszont azt a "részét" nem ertem hogy egy ember lehet biszex, hogy mindkettő nemhez vonzódik, akar hetero akar nem. Meg hogy a biszexek nem vonzódnak az egyiknemhez jobban?

Nem akartam ezzel senkit meg bántani!



2017. márc. 16. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Létezik. :D

Én is biszex vagyok. A lányokhoz kicsit jobban vonzódok, de egyébként a fiúk iránt is táplálom ezeket az érzéseket.

2017. márc. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy az egyik nemhez jobban vonzódsz mint a másikhoz, még biszex vagy.

NINCS OLYAN EMBER SZINTE, AKI 50-50%-BAN BISZEX.

A legtöbb ember pont hogy az egyik nemhez tudja hogy jobban vonzódik, mint a másikhoz. De attól még csinálja mindkettővel, mert mindkettő dolog vonzza őt.


Tegyük fel nekem ugyanolyan jó érzés egy srác seggében lenni a farkammal, mint egy lány puncijában. Ezen mi nem érthető neked?

2017. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Azt mondják, mindenkiben lakik egy biszex. Bár kérdés, hogy szűksége van-e rá. Nekem így jó. Család lánnyal/nővel, minden más passzív sráccal is ugyanúgy elképzelhető, sőt.
2017. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%

Srácnak csak a farka kell, érzelem sosincs.

Az csak nővel.

2017. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

az utóbbi válaszadóval értek egyet, szerelem csak csajokkal, szex fiúkkal is..

és igen valszeg senki nem 50,00% -ban vonzódik mind2 nemhez, hanem egyikhez kicsit jobban.

2017. márc. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
Nekem egy komoly szerelmi - igaz kamaszkorban - kapcsolatom volt és pont fiúval.
2017. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag több biszex van, mint aki teljesen meleg. De rengeteg biszex vagy heterónak vallja magát vagy melegnek, mert az egyik nemhez sokkal jobban vonzódik, mint a másikhoz, és úgy gondolja, hogy ő akkor már nem is biszex. :D El sem tudod képzelni, hogy "heteró" pasi van, aki néha férfiakkal is szexel, de közben meg mindig csak lányokkal randizik, és emiatt heterónak vallja magát. :D Biztos lányok közt is van ilyen.
2017. márc. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb emberben van biszex hajlam :)

Én is az vagyok, szóval igen, létezik.

2017. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#7-es: igen lányok között is elég sok ilyen van. :D Akik csókolóznak más lányokkal, sőt akik tovább is mennek.. :D Meg neten keresnek más csajokat, de heterónak mondják magukat, mert pasijaik vannak csak, meg érzelem csak pasikkal.
2017. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 BiTOPro97 ***** válasza:
100%
#9 Pont érdekes szakítás utáni csajos test-lelki összegabalyodást is annyi, úgy mond hetero lány megcsinálja egy másik lánnyal. A nők 3/4-de meg él lánnyal is sok mindent. A férfi meg attól nem tartja biszexnek magát, ha néha saját nem hátsójába teszi a nemi szervét. Pont a két szélsőség a két nem ebben.
2017. márc. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!