Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, mennyire változtatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire változtatja meg egy srácról alkotott képeteket az, ha kiderül róla, hogy biszex?

Figyelt kérdés

Mennyire számít egyáltalán? Ilyenkor gondoltok olyasmit, hogy akkor biztos nem annyira férfia, mint ha hetero lenne, vagy ilyesmi?

Egyébként mit gondoltok, az ismerkedés melyik szakaszában kell ezt egy fiúnak "bevallania"?



2017. ápr. 8. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Én nem azt gondoltam,hogy nem annyira férfi,hanem folyamatosan azon kattogtam, hogy kit kívánhat jobban. Vagy ha velem van, a férfit is kívánja vagy akkor csak én vagyok-e.
2017. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Semennyire.

En meg orulnek is neki ha parom az lenne.

22L

2017. ápr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fellelegznek h nem fog problemat okozni az h en is biszex vagyok :D
2017. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Engem nem zavar, hogy a barátom az.
2017. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki, egyáltalán nem zavarna. Szerintem minél hamarabb érdemesebb bevallania.
2017. ápr. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!