Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Párom bevalotta, hogy biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevalotta, hogy biszexuális, azota nem tudok vele lefeküdni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

1 éve vagyok együtt a párommal, szeretem, minden tökeletesen ment eddig. 4 napja egy beszélgetésünk estünk át, hogy kinek milyen szexkalandjai vtak, és páom benyögte, hogy ő amugy biszex, és passziv es aktiv szerepben is volt már egy másik férfival. Akkor próbáltam visszafogni a hatalmas meglepettsegem, mert elég beválalós csaj vagyok, és sosem zavartak a fetisek és különböző vágyak, de valamiért....nem tudok rá ugyan ugy tekinteni, mint ez előtt. Pedig nincs bajom a melegekkel, biszexekkel, es nem is arról van szó, hogy párom szeretne egy masik ferfit is hozni az ágyba, mert mondta, hogy neki a 3as nem férne vele, és csak engem kíván....de....nem tudok rá férfiként tekinteni valahogy...úgy nem mint ez előtt...mit kene tennem? Mert szeretem és szeretném ezt leküzdeni, hogy el tudjam őt fogadni ilyennek....


2017. ápr. 26. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

fogadd el férfiként, gondolkodj. Amikor férfinek láttad ő már az előtt is volt férfival.

Nincs más tanács, mit gondolsz mit kéne tégy?

2017. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem most csak a sokk hatás miatt érzed így, egy idő után el fog múlni az érzés
2017. ápr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
persze csak téged kiván,szted naivka azért mondta hogy amúgy bi.
2017. ápr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
aki biszex az nem csak nőt kiván.ha csak nőt kivánna heteró lenne.vagy?
2017. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Es ennek mi köze hozzá? Én csak őt kívánom, nem feküdnék le egy másik pasival....vagy aki bi annak mindenképp szüksege van mind a 2 nemre folyamatosan?
2017. ápr. 26. 23:11
 6/17 anonim ***** válasza:
98%
Ez h.lyeség. Egyébként én azt megtanultam már, hogy itt gyk-n szexuális témában nem szabad kérdezni, mert nagyon nem értenek hozzá és csak benyögik a h.lyeségeiket. Aki ránéz egy másik férfira, az már tuti, hogy meleg és csak arra vágyik, h jól seggbe rakják, csak mert egy pasi nem néz rá más pasira. Kb. ezen a szinten állnak. Szóval szerintem rövid úton el fogják venni a maradék kedvedet is, de nem lesz igazuk. Ezt a barátoddal kell megbeszélnek, esetleg ha nagyon nem megy megemészteni, akkor pszichológussal, de egyébként szerintem semmi gáz nincs ezzel.
2017. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
98%

Számomra biszexnek lenni nem azt jelenti, hogy vonzódom mindenkihez, mint ahogyan (jó esetben) a heterók sem dugják végig a világ összes nőjét/fekszenek be minden egyes pasi alá, aki szembejön az utcán. Ha szerelmes vagyok, a párom iránti vonzalmam kizárólagos, tehát senki más nem érdekel, függetlenül attól, hogy milyen nemű személlyel vagyok együtt. Pont.

Amúgy én is meg mernék esküdni, hogy néhány héten belül nem fog foglalkoztatni a téma, csak most még nagyon friss az információ. Addig is tudatosítsd magadban, hogy a pasid ettől még ugyanaz az ember marad, akibe beleszerettél, és nem követett el semmiféle bűnt, amit csinált, az egyáltalán nem nagy dolog. Inkább örülj, hogy őszinte volt veled ezen a téren, ez a beléd vetett bizalmának a jele. Neki sem lehetett könnyű előhozakodni a témával, ha egy évet várt vele.

2017. ápr. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
97%
Biszex vagyok, de ez nem azt jelenti, hogy a feleségemet megcsalom az összees, velem szembe jövő férfivel. A hűség nem szexuális irányultságtól függ. Beszéld meg a pároddal, hogy ő miként képzeli a kapcsolatotokat, mi számít nála megcsalásnak. Egyáltalán, melletted kivánja-e a férfiszexet. Annak meg örülj, hogy őszinte volt veled, és tekintsd ugyanúgy férfinek, mint azelőtt, hogy kitárulkozott neked.
2017. ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Egyutt erzek Veled En is mert nekem sem menne ha a baratnom elmondana, hogy volt mar novel!

Undorodnek tole es valoszinu dobnam is.

2017. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
98%
#9, roppant mély érzésű ember lehetsz :D
2017. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!