Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy középkorú pár mindkét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy középkorú pár mindkét tagja biszexuális az könnyen talál hasonlö párokat? Ha kamas6 gyerekük van bevezetik őt is a csoportszexbe?

Figyelt kérdés
2017. máj. 9. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha rohadt perverzek.
2017. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem, mert kifejezetten általában a nők a biszexek, a férfiak pedig heterók a biszex kapcsolatokon belül is. A legtöbb párcserés vagy négyesben szexelős pár olyat keres, ahol a nők biszexek, a férfiak viszont heterók


2. Nem és ez kva undorító. A gyerekeimet max abba vezetem be szavakkal és meséléssel, ami alapvetően szükséges nekik hogy a szexuális életükben ne legyenek gátlásosak és úgy általában megtalálják azt az utat, amire igazán vágynak benne. De ezt is nem közvetlen meséléssel (de jót dugtunk a múlt héten), hanem közvetetten előadva.


36/f

2017. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"gyerekük van bevezetik őt is a csoportszexbe?"


Ezt szerintem te sem gondoltad komolyan.

Bármilyen nemi identitású pár nevel gyereket legyen az hetero,leszbi,meleg,bi teljesen egyértelmű ,h nem teszik ki a gyermeküket ilyen féle torzulásnak már ha az épp elméjű szülőkről beszélünk mert pont a minap volt a híradóban ,h hetero pár rendszeresen rákényszerítette saját gyermekét ,h közösüljön velük pfejj a lány az apukával az anya meg asszisztált fújj egy ideig biztos nem szabadulnak a lány meg egy életre tönkre mehetett lelkileg ráadásul sokszor az apa 2-3 haverjait is ki kellett elégítenie beteges.

2017. máj. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első kérdésre nem tudom a választ.

De az biztos hogy akinek van gyereke Nem akar ilyenbe belemenni

2017. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Férfi bi az legtöbb párcserét, négyest kereső párnál kizáró ok. Női bi viszont szinte elvárás.

Persze vannak mindkét részről bi párok is, de ez a ritkább.


A gyerekét szerintem senki nem vezeti be a szexuális életébe, hagyja, hogy önmaga megtalálja az útját vagy a kortársaival kommunikálva, próbálkozva kialakuljon a szexuális orientációja.

Elvégre a most csoportszexet gyakroló párok se azért lettek ilyen irányultságúak, mert a szüleik annak idején bevezették őket ebbe...

2021. dec. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!