Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mernétek vállalni helyi, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mernétek vállalni helyi, vagy nagyobb közösségben közéleti szerepet, úgy hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy pl egy településen, vagy akár országosan bemernétek-e vállalni, hogy ismertek lesztek azzal a tudattal, hogy így sokkal többet foglalkoznak a magánéleteddel. Nem félnétek, hogy pl ha biszexek vagytok akkor lebuknátok stb? Ha ismert vagy, nyilván mindenki jobban foglalkozik a magánéleteddel is.
2017. máj. 12. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok ember jól el van úgy is, hogy köztudottan meleg/bi. pl Alföldi Róbert, Oláh Ibolya, Kulka János.
2017. máj. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Nem mondogatnám, és nem "vallanám" be. Mert ezen nincs mit. Nem mert az én dolgom...de mint heteró se ez a beszédtémám egy haverkodás közepette, hogy figy már, én heteró vagyok.

Csak annak kell erről beszélnie, locsognia erről, aki valami nem okésat érez. Pl bebeszéli magának hogy nem okés, vagy hogy ez valami olyan amit fel kell vállalni. Pedig a ma 30 év alattiakat , és ahogy mi öregszünk, így egyre többet, kvára nem érdekel.

Inkább beszélj arról pajti, hogy van-e kutyád, pont leszrom ha meleg, bi, heteró, vagy pánfütyülő kisrézfszú bagoly vagy.

2017. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem "félek" az emberek véleményétől, a szexuális beállítottságom pedig nem befolyásolná a közéleti szerepemet, max a közéletet, az meg hol érdekelne. XD

Egy heterónak sem kellett coming out-olnia meg félnie, ha utcán pl csókolózik, nehogy megverjék, beszóljanak, kiküldjék az étteremből... Szóval nem tudom. Lehet, én lennék az a közszereplő, (semmiképpen sem celeb, inkább reform/mozgalmi aktivista) aki megváltoztatja az emberek véleményét ezzel kapcsolatban. Legalábbis megpróbálnám. Márcsak ezért is felvállalnám önmagam nyíltan.

2017. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!