Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, hogy ha minden találkozás előtt gyomoridegem van?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár óta mindegy egyes találkozás előtt ha a barátnőmmel kell találkoznom, rosszul vagyok. Ha tudom, hogy másnap talizunk, egy falatot se tudok enni, és másnap gyomorideggel, magas pulzussal és hányingerrel kelek fel. Először azt hittem, hogy ez azért van, mert nem szeretem és a testem úgymond ezeket a tüneteket produkálja. Mégis ha vele vagyok már nem vagyok rosszul, és ha megölel, vagy a hátára vesz, olyankor minden rosszat elfelejtek és próbálok közel maradni hozzá, hogy ne engedjen el sose. Ez lenne a szerelem, hogy gyomoridegem van? Tapasztaltok már hasonlót?

2017. máj. 27. 05:30
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Kevés az információ,de szerintem nem a szerelemtől félsz, hanem attól, hogy nem szeretnek viszont.20/L
2017. máj. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ia szokott mikor elindulok valahova haverokkal vagy a családdal. Szerintem attól még nem lehetsz bi mert a gyomrod vacakol.
2017. máj. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyomorideget nem is de izgazottságot, magasabb pulzust okoz barátnőm közelsége, de ez a jó féle értelemben. Az ilyesfajta tüneteket a legelső randikor érzek, mikor egyfajta megfelelési kényszer van rajtam, hogy minnél jobban bejöjjek a kiszemeltnek. Nekem minden bajom van ha van olyan nap mikor nem érzem magamhoz közel, akár elegendő a hangját hallanom vagy néhány szót ha váltunk chaten, sajnos távkapcsolat nem egyszerű, de rendkivűl fontos nekem, és ha tehetem a nap minden egyes percét vele tölteném, akár órákig tudok vele beszélgetni semmiről, a nevetésétől és a mosolyától elolvadok. Mi chaten ismertük meg egymást láthatatlanul és elkezdtünk beszélgetni, majd ez sokkal belsőségesebbé vált, kényesebb témákat érinte, és igen már láthatatlanul szerelmes lettem belé, ami nálam nagy szó és mikor először találkoztunk volt bennem némi idegeskedés hogy mindent a lehető legjobban csináljak. Ajándékkal a hintában vártam rá, mikor először láttam a szavaim eláltak egy pillanatra, magamban csak annyit mondva "huu b+ de csinos vagy", amit ha nem is ilyen formában de megjegyeztem neki. Ugyan ugy szeretem, mint az első pillanatban vagy talán jobban. Nálam kb itt kezdődik a szerelem. Szóval a magasabb pulzus, némi izgatottsággal nem rossz, ezt az érzést add ki magadból szexualitás vagy valami érintkezés terén a többi tüneteket felejtsd el, és nyugodj meg, ha nem lenne kölcsönös a vonzalom nem töltené veled az időt a barátnőd.
2017. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!