Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aki análban csak aktív meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki análban csak aktív meleg vagy biszex az minél hamarabb kipróbálná a dugást, igaz? Vagy miért várnak sokan?

Figyelt kérdés

Írják sokan, hogy ők első alkalommal vagy az első néhány alkalommal csak szoptak/szopattak, később jött az anál csak.


Viszont én elsőre is szívesen csinálnám az anált, nem értem mi olyan nagy dolog benne aktívként, hisz csak be kell dugni. (Nővel már voltam.) El is fogadtam magam biszexnek. Miért várnak sokan az anállal. Szerintem a dugás a szex lényege, minden más csak előjáték. Ha az nem volt, csak egyéb, mindig úgy éreztem hiányzik valami.


23/f


2017. jún. 26. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahm...azért mert nem csak be kell dugni. Főleg olyanoknál, akiken még nem ment át egy fél ország.
2017. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1

Ezért mondtam, hogy voltam már lányokkal. Vettem már el lányok szüzességét. Tudom hogy óvatosan kell csinálni. Análnál még síkosítás is.

2017. jún. 26. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert félek atzol hogy csak megbhaszol,és azt is úgy mint egy ló.

Aztán fáj a valagam.

Tudod,ha nemet mondok akkor nem toldo tovább.

Na ezért nekem kell a bizalom ami nem jön egyből.

2017. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!