Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy biszex fiú, aki még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszex fiú, aki még nem látta más farkát, de nagyon izgatja a farok, annak érdemes lenne kipróbálni azt, hogy megdugják?

Figyelt kérdés

Magamnak már csináltam ezért,nem fáj semmi,mikor bemegy és mélytorkozni is itthon tanultam meg,de igazi farok még nem volt bennem.

Attól félek,hogy mivan,ha megbánnám és mindig ott lesz a fejemben,hogy megdugtak,pedig nagyon izgat.


2017. jún. 26. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes kipróbálni. Bár elsőre nem kellene dugni. Inkább ismerd meg a férfi testet. Pl. orál.
2017. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki :) Hány éves vagy?
2017. jún. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes.irj, .)
2017. jún. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kovpet ***** válasza:
100%

"mindig ott lesz a fejemben,hogy megdugtak"


Most meg az van ott, hogy nem dugtak meg, pedig szeretnéd.

2017. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokáig voltam így vele de eldöntöttem hogy kipróbálom milyen lehet kényeztetni egy péniszt. Ha nem jön be max nem csinálom többet ennyi. Csak most keresnem kell hozzá egy "barátot" akivel megpróbálhatom.
2017. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első egymásnak kiveréstől sokáig énis csak gondoltam arra, hogy milyen lehet egy férfivel. Aztán megvolt az első szopatás, majd hamarosan a szopás is. A hatodik, hetedik orál után a dugás is. Nem bántam meg, sőt, azt mondom, azt bánnám, ha nem csináltam volna, és nem csinálnán, ha alkalom van rá.
2017. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sztem nudizni lenne erdemes
máj. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!