Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom hogy biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy biszex vagyok, ez bejön a pasiknak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Lany vagy vagy pasi?
2017. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány
2017. jún. 27. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha az én barátnőm vagy és lánnyal akarod csinálni én biztosan megkérnélek,hogy vegyetek be engem is.Nekem nagyon be jön és légy nyugodt a többségnek is.
2017. jún. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Pasik tobbsegenek valoszinu hogy bejon... Nem rossz az ;) en parom is biszex
2017. jún. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés komolyan megfogalmazódott benned, én azt mondom, csak egy "trendi" hetero kiscsaj vagy, aki imponálni akar a pasiknak.
2017. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Honnan tudhatod hogy biszex vagy? Onnan hogy vonzódsz a lányokhoz. És nem plátói módon, hogy látod hogy szép, és tetszik a stílusa, hanem úgy hogy meg akarod érinteni, meg akarod csókolni, el tudod képzelni hogy lefekszel vele. Nem muszáj hogy egy konkrét lány legyen, ha vonzónak tartod magát a gondolatot hogy egy lánnyal legyél, akkor már esélyes hogy biszex vagy. (HA nem egy pasi figyelméért csinálnád)


2. Igen, általában a legtöbb pasinak ez bejön, de ez nem pozitívum. Mármint persze, időnként, edeshármas közben például tud kellemes lenni, de alapból engem inkább irritál hogy egy "fétis" vagyok. Hogy ha két lány csókolózik, akkor rögtön ott áll a sok pasi és csorgatja a nyálát, pedig nem az ő szórakoztatásukra csinálom, hanem mert meg akartam csókolni azt a lányt. Hogy vadidegenek érzik úgy, részletekbe menően faggathatnak a lányokkal átélt szexuális élményeimről. Hogy ha emberek vannak körülöttem amikor megcsókolok egy lányt, akkor egyformán kell félnem attól, hogy valaki megver, és hogy valaki be akar szállni. Szóval ha biszex vagy azt tudni fogod, de ha nem, ne akarj ezzel pasizni, nem éri meg.

18L

2017. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pasija válogatja. Van akinek bejön, van aki nem szereti.


Engem nem zavarna! F.

2017. júl. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Onnan tudhatod, hogy a csajokkal nem csak ellépzeled a szexet, hanem csinálod is. Nekem bejönne, ha a csajom lennél, hogy másik csajjal szexelsz, de cserébe elvárnám, hogy te is elfogadd, hogy melletted én meg pasikkal is csinálom.
2017. júl. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!