Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Azokhoz szól a kérdés, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokhoz szól a kérdés, akik még nem voltak pasival. - nehéz partnert találni, Aki elveszi a szüzességet? - és ha nem sikerül, elmennétek fizetős együttlétre, hgy átéljétek?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 03:03
 1/9 anonim ***** válasza:
azta, ez új,van ilyen?
2017. jún. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem elegge nehez talalni mivel...itt ahol lakom szo szerint mindenkit ismerek es hat egyiksem olyan megbizhato..de mar orulnek neki ha lenni egy eretebb tapasztalt pasi akivel csinálhatnam...nagyon vagyom mar ra! 18L szuz
2017. jún. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én fiatal srác vagyok és szívesen ismerkedem fiatalokkal ilyen céllal kapcsolatban :)
2017. jún. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irhatnal😎😎✌
2017. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19 éves fiúként nagyon sok lehetőségem van, de még fiúval nem voltam. Nehéz megbízható hasonlóan kezdőt találni.
2017. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok Nagyon nehéz találni valakit aki szintén kezdő meg a közelben lakik
2017. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha nem vagy ronda,akkor sorban állnának a pasik,csak a homlokodra kéne írni.

szóval küldj képet,és ha okés vagy akkor segitek átélni.

2017. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 éves szűz lány vagyok, és egyáltalán nem nehéz. Ha akarnám, minden ujjamra jutna egy pasi, ezt biztosra tudom, mert még úgy is sok "ajánlatot" kapok, hogy teljes közönyösséget tanúsítok a téma iránt, és mindenkit kíméletlenül lekoptatok, aki bepróbálkozik. Valamiért rengetegen a szűz lányokra mennek, bár azokat, akik rájuk "vadásznak", és trófeaként tekintenek az elvett szüzességekre, bottal sem piszkálnám meg, de lényeg a lényeg: fiatal nőként rohadt könnyű dolga van az embernek. :)
2017. júl. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Gondolom azért jól is nézel ki. Még mindig nem voltál azóta sem pasival? Csak kíváncsi vagyok.

2019. márc. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!