Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom tovább! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én biszexuális vagyok,ezt már rég óta tudom,de ez megdöbbentett.Beleszerettem a legjobb barátomba.

Igazából félek elmondani neki,mert:

katolikus vallásos konzervatív neveltetésű.

Nem gondolom,hogy emiatt rosszakat mondana rám,vagy kibeszélne,de valahogy tartok ettől az egésztől.

Nem tudom,hogy mit csinàljak.

Elkerülni nem tudom,nincs lehetőségem.

Van egy pár arra utaló jel,hogy talán ő is biszex vagy neleg,de ezek csak feltételezések.


Ha valaki tud segíteni,annak köszönöm elöre is!



2017. júl. 1. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy módja van annak,hogy megbékélj: meg kell beszélned vele az érzéseid. Én ezt tanacsolom.
2017. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem még mielőtt nagy megbeszélésekbe kezdenél vele inkább szépen lassan/"tapogatózva" közeledj felé, mert ha semmi esély nem lenne rá akkor elkerülöd a felesleges, kínos szitut.. :D

A vallásra visszatérve, én is vallásos vagyok és engem ez a része annyira nem izgat (hisz kétlem, hogy emiatt rosszabb ember lennék mint egy kővallásos pedo pap vagy egy alkesz apuka aki mise után megveri a gyereket és az asszonyt..).

2017. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
12%
Hát szerintem az ő farkát ne akard, mert ezek keresztre feszítenének téged :/
2017. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!