Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudnám magam elfogadni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magam elfogadni? 22 éves biszex srác vagyok, de nem tudom magam elfogadni. Ismerkedni szeretnék fiúkkal (csak szex), de nem szeretném, ha kiderülne, ettől is nagyon félek. Hasonló helyzetet megélt emberek tanácsait várom!

Figyelt kérdés
2017. júl. 1. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem most kapsz egy par privit,majd azokbol valogatsz.
2017. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi baj, drága barátom? Ugyanolyan gyönyörű vagy mint akárki más. Ez csak szexuálitásod, nem személyiséged. Nyugodj meg s fogadd el, ezt kaptad, kb nem tehetsz semmit sem, de bisuexnek lenni legjobb, nem is kell tenned.

Örülj magadnak s mindenednek!


Írj ha kell valami, szeretnél beszélgetni.


21f, hetero

2017. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én hasonló helyzetben vagyok mint te, ha gondolod írj,beszélgethetünk róla :)

22/F

2017. júl. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Van amit szívesen kiprobalnék és ezt nehéz elfogadnom. Én is szívesen beszélgetnék valakivel
2017. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irj F23 BP
2017. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj fiúkkal "csak" szex céljából, és szexelj is velük. Mindezt nem kell mindenki orrára kötni, és akkor még meg se szólnak.
2017. júl. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

pedig csupa tapasztalatból mondom, ezerszer jobb ha kiderül, azaz nem derül, hanem te simán felvállalod. tudod heteró fiúk azokat nem csípjük a legjobban akik ilyen kis titkoskát játszanak, miközben úgyis secperec alatt levágni vkiről ... ellenben abszolút értékelem pl én is ha egy meleg vagy bi srác nyíltan kezeli, nem paranoiázik és simán megmondja, ennyi. most mi ebben a nehéz?

és igen, kiderül, hidd el (a megérzésen túl is)

2017. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7es! Az benne a nehéz, hogy sajnos az emberek többsége nem olyan rendes mint te (értsd: homofóbia). Én a hozzád hasonló embereket mindenkinél többre tartom, de sajnos kevesen vagytok. A többség kirekeszti és megveti a melegeket/biszexeket. (Vagy ha nem is, de eljátsza mert ez a divat, vagy mittomén.) Én legalábbis ezt tapasztalom.
2018. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!