Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak Gödöllőn ilyenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Gödöllőn ilyenek a melegek és a bi-k, vagy országosan, vagy én vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Én egy heteroból bi-be átigazolt játékos vagyok.Egy nővel,ha szeretkezek az a lényeg,hogy szeretkezés legyen és ne gyors numera mint a nyulaknál.

Ezek a játékosok meg mind az 5-10 percest akarják ,vagy csak ennyire képesek?Ha egy nővel vagyok ő és én a hosszú szeretkezést szereti nem a pik-pak-ot.(Nem a mai lányokról beszélek akik egy cumi után jól érzik magukat,mert van a gyomrukban valami(TISZTELET A KIVÉTELNEK).Én férfival is igényelném a hosszabb dugást,szpást ,de ezeknek csak a gyorsaság a lényeg.

Van egy olyan érzésem,hogy ez a világ,lehet nem nekem való?


2017. júl. 2. 19:45
 1/2 takimann válasza:
A kulcs a lélek, és a tapasztalat (az utóbbi nem jelenti feltétlenül a gyakori partnercserét). Bővebben; a zsengébb korúak nem csak azt sem tudják miért csinálják, hanem azt sem, hogyan kell. A szexualitás természetünk része, de a szexuális játékokat (bármilyen lehangolóan is hangzik)tanulni kell. Az érzelem mentes hús-párbaj soha nem esik olyan jól, mint amikor a lélek is szeretkezik. Onnan lehet tudni, hogy közben kellemes, de az élmény hamar múló örömet okoz. Néhány hosszan tartó kapcsolat, és az idő legtöbbünkből kihozza a legjobbat.
2017. júl. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Na akkor maradok a csajoknál,mert azok érzelem nélkül is szeretik a hosszú sex-et nem úgy mint a bzik.
2017. aug. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!