Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől biszexualis lennék?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől biszexualis lennék?

Figyelt kérdés
Még gimis vagyok, és ott kolis. Fiúval nem csókolóztam még, nem is jártam még senkivel. De van jelenleg is kiszemeltem, meg az szinte mindig volt. Viszont a baratnőim, akik egyben szobatársaim is, azt mondták megtanítanak csókolózni. Először nem akartam, de aztán belementem. Több lánnyal is csókolóztam akkor, de többször nem. Jó volt, de közben nem éreztem semmit, és a szememet se csuktam be. Ettől még biszex lennék?

2017. júl. 19. 10:09
1 2
 1/11 kovpet ***** válasza:
100%
Azt hívják biszexnek, akinek bejön szexuálisan a saját neme is meg az ellenkező nem is. Te ilyen vagy?
2017. júl. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem
2017. júl. 19. 10:37
 3/11 kovpet ***** válasza:
100%
Akkor meg is van a válasz a kérdésedre :)
2017. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Es fiúk elítélitek az ilyen lányokat? Akik előbb smároltak lányokkal, mint fiúkkal?
2017. júl. 19. 10:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Te ettől még nem biztosan,de a barátnőid,a kik tanítottak azok közt már inkább van BI.Ha semmit sem éreztél,akkor főleg nem.Akiben megy van erre a hajlam az biztosan felizgul.
2017. júl. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
25%
A férfiak nagy része, (köztük jómagam) folyó nyállal nézik ha két nő smárol. Továbbá vannak akik simán rá veszik a nőjüket, hogy a barátnőjükkel smároljanak. Ettől nem ítél el senki csak a begyöpösödöttebb fajta ember. Nyilván ne menj az utcán óbégatva, hogy csajjal smároltál. De ne is szégyelld magad. Na ha két férfi smárol na az nagyon durván undorító látvány. Még a hideg is kiráz. De ha két nő smárol na az valami nagyon gyönyörű látvány :3.
2017. júl. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#10-es :10*-os válasz.
2017. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6

Kifejtenéd, miért durván undorító látvány, ha két férfi smárol?

2017. júl. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mert szószerint a hányinger kerülgeti egy átlag heteroszexuális embert ha két férfi smárol. Nem ítélem el a melegeket de sokan köztük én sem tartom túl "izgatónak ha két férfi smárol. 10-ből 8 azt fogja mondani h undorító az az egy homár vagy aszexuális.
2017. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az a 2 pardon
2017. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!