Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt más is aki magát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is aki magát heteroflexibilisnek tartja magát?

Figyelt kérdés
Hogy lenne férfival, de csak olyannal akibe megbízik, megfelel az elvárásainak és csak bizonyos dolgok érdeklik csak, egyébként meg csak csajok jönnek be nekik?
2017. júl. 20. 10:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Engem borzasztóan fárasztanak ezek a kifejezések :D
2017. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pszichológiai értelembe létezik, arra az egyénre lehet alkalmazni aki ugyan kíváncsi, bekapná/nyalná a csajnak fantáziál rólla esetleg meg is tesz de egyébként meg alap helyzetbe csak nővel képes párkapcsolatba lenni stb...
2017. júl. 20. 11:19
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy létezik, csak a hülyék találták ki, akik nem vallják be még maguknak sem, hogy nem heterok.
2017. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Azzal nincs gondom, ha csinálja, csak nem ezek a mindenféle kategóriák. Olyan mintha az, hogy valaki besorolja magát egybe megnyugtatná valahogy. Szerintem egyszerűbb spontán csak csinálni ami épp jön, mint így bezárni ilyen dobozokba, hogy én most ez vagyok.
2017. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem is fárasztanak a kifejezések meg maguk az ilyen kérdések is. Miért nem lehet leírni, hogy biszexuális vagy?


Az is idegesít, hogy a pasik árnyaltan így akarnak itt ismerkedni, mintha nem erre menne ki az egész.:D

2017. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"bekapná/nyalná a csajnak fantáziál rólla esetleg meg is tesz de egyébként meg alap helyzetbe csak nővel képes párkapcsolatba lenni stb"


Nyalná csajnak, de egyébként csak nővel.. Mi a különbség? Ill értem, csak rosszul fogalmazol.

2017. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5 de engem a biszexuális is idegesít :D
2017. júl. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ezek szerint nincs mert arra jutunk ki, hogy tulajdonképp biszex az is... nagy lósz-art.
2017. júl. 20. 12:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem én ilyen vagyok. 40+F
2017. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem én is, csak én nő.
2017. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!