Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lefeküdnél egy transzvesztitával?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnél egy transzvesztitával?

Figyelt kérdés

Hetero vagyok De, konkrétan felajánlkozott nekem valaki, hogy a kedvemért nőnek öltözne és mehetne a dolog. Mi a véleményetek? Megtegyem? Ha megteszem utána is hetero maradok?

30f



2017. aug. 5. 15:34
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Hetek óta fírol, hogy milyen jó lesz majd.
2017. aug. 5. 17:37
 12/24 A kérdező kommentje:
Meg minden.
2017. aug. 5. 17:38
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
MINT egy igazi nő, de attól még nem nő. te meg nem vagy heteró, ha ilyen megfordul a fejedben...
2017. aug. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"te meg nem vagy heteró, ha ilyen megfordul a fejedben..."


Mi a franc vagyok akkor?

2017. aug. 5. 17:49
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
biszex, vagy meleg, csak nem vallod be magadnak
2017. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy pasi beöltözik csajnak az engem nem izgat... Egy pasi legyen pasi. :)

Persze, ha nőies lenne, teljesen szőrtelen, szilikon mellekkel és farokkal, az mindjárt más.

Egyébként én biszex vagyok. Ha bárkivel dugsz, akinek farka van, utána már nem leszel hetero. Viszont, ha izgat, akkor tedd meg.

2017. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Imádom a nőket meg a pin@t, szóval inkább hetero vagyok, de lehet, hogy enyhe biszex hajlammal, ami még eddig nem tudatosult bennem. Vagy nem tudom, ki a fene érti ezt?
2017. aug. 5. 17:58
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A heteró biszex hajlammal az nem létezik. Azt úgy hívják hogy biszex. Ez nem azt jelenti hogy ugyanannyira vonzódsz mindkét nemhez van olyan biszex aki sokkal inkább a nőkhöz vonzódik és csak ritkán férfiakhoz van aki pont fordítva,van aki egyaránt mindkettőhöz de ez mint biszexuális. Egy férfi amúgy sehogy nem lesz teljesen olyan mint egy igazi nő de még ha igen , valójában akkor is pasi és ha téged ettől nem fog el az undor akkor biztos nem vagy heteró. Nem tudom mikor fogjátok már ezt fel és fejezitek be ezt a kíváncsi heteró dumát.

Amúgy meg ne a mi véleményünkre legyél kíváncsi, csináld azt amit te jónak érzel.

2017. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Erre azt tudom mondani, hogy 95%-ban a nőkhöz vonzódom, de van az az 5% akitől nem fog el az undor, sőt, ezek ilyen nők, szép mellekkel, hosszú természetes hajjal, szóval a transzszexuálisok meg a shemale-ek. Így végig gondolva a transzvesztita inkább nem, az nagyon határ eset már az én gusztusomnak. Szóval ezért tettem fel a kérdést.
2017. aug. 5. 19:03
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem érdekel bármilyen szépen öltözik is fel nekem, maradok az igazi nőknél.
2017. aug. 5. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!