Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Milyen volt az első élmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első élmény azonos neművel? Bakik voltak? És mit hogyan csináltatok? Fiúk lányok egyaránt :D

Figyelt kérdés
#bi,#első
2017. aug. 7. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig ment nehezen míg rá nem éreztünk barátnőmmel hogy kinek hogy a jó, utána már baki nélkül ment mindkettőnknek. 17/bi/L
2017. aug. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó volt - srác idősebb és tapasztaltabb is volt; nem bakizott. :)


Először kis tapi aztán elémtérdelt és szopni kezdett. Amikor már hallotta, hogy közeledek megkérdezte, hova szeretnék élvezni. ;) Persze, hogy a száját választottam!


Utána nyaltam a fenekét, zsacsiját - már rá akartam térni a behatóbb ismerkedésre amikor felhívták egy halaszthatatlan ügy miatt. :(

Jobban belegondolva ez akár számíthat bakinak. :D

2017. aug. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel eléggé sok alkohol volt benne,nem tudtam elélvezni.

De ezt később potoltuk.

Szerencsére ő nem ivott anyit ugyhogy én megkaptam az adagomat.

2017. aug. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irj meselek rola:D
2017. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mindkettőnknek első volt és elég sokat bénáztunk de igy is élveztük
2019. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első élményem egy idősebb férfihez kötődik. Öt, tíz perc ismerkedés után leszopott. Annyira jól csinálta, hogy csak egy negyed óra múlva élveztem a szájába. Előtte többször éreztem úgy, hogy elmegyek, de mindig megállította, hogy a végén egy hatalmas adag spermát lőjek a szájába.
2019. jan. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi sokat bénáztunk az elsőnél
2019. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sokat bénáztam, mert nekem az első volt. A csók még ment, de minden olyan új volt... De feloldódtam és mindketten nagyot élveztünk. Lánnyal voltam. L 28
2019. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!