Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok számotokra izgalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra izgalmas vagy vonzó olyan ffi aki nem független?

Figyelt kérdés
Ha nem szeretnél ide írni privátban is írhatsz.
2017. aug. 8. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. aug. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem

Inkabb hatrany

2017. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

jaaaa irjí itt az összes inkább hátrásny..ahha jaaa

és háény de hány olyan van hogy a férfinak kicsit jobban emgy, de a házassága gáz..elválni enm akar, mert csomo anyagi oda lesz, ezért félrekettyint 40 esen 20 éves csajokkal, azzal ámítva őket, hogy "el fogok válni, és csak ketten leszünk" stb...

ne legyetek már álszentek csajok.

igenis elég komoly szinten létező dolgok ezek.

2017. aug. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
NEM!!!Csak azoknak akik pogányok és nem ismerik a 10 parancsolatot.
2017. aug. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet izgalmas és vonzó, de TABU számomra.
2017. aug. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy férfi nem attól vonzó számomra, hogy foglalt. De volt már olyan, hogy a számomra vonzó férfi foglalt volt. Egyszer én is voltam szerető, mert mire kiderült hogy kapcsolatban van, mi már szexeltünk és belé szerettem. Engem nagyon bántott, és nehezen tettem túl rajta magam. Egy idő után elhagytam emiatt. De oda vagyok érte, ha tudnám hogy független, rohannék vissza hozzá.
2017. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én itt vagyok 35 os nem független Budapest.

Privátban írhattok 😊

2017. aug. 8. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!