Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit jelent az aktív és a passzív?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az aktív és a passzív?

Figyelt kérdés
Aktív, aki csinálja, passzív, aki... akit csinálnak? :D
2017. aug. 20. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen :).
2017. aug. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akit felcsinálnak az a passzív.
2017. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az aktív aki az ágyban is aktívan cselekszik (Általában szop, és ö dugja meg a passzívot) A passzív az ellentéte!
2017. aug. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha valaki passzív, az nem ciki? Úgy értem én ezek szerint passzív vagyok, de mindig furcsán éreztem magam emiatt...önzőnek, hogy jobban szeretek kapni, mint adni :( Pedig az élet többi területén egyáltalán nem ez a jellemző rám.

De tök sok hozzászólásban láttam, hogy milyen sokan vannak aktívak. Ők tényleg jobban élvezik, ha adnak? Azért furcsálom, mert attól nem igazán lehet elélvezni.

2017. aug. 22. 10:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj ne legyel mar ilyen naiv... Miert szerinted a passziv nem ad? Az aktivokat a fenek erdekli jobban, szoval a segged adod nekik.
2017. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!