Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek férfiasabb egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek férfiasabb egy biszex mint egy meleg srác?

Figyelt kérdés
24/F
2017. aug. 21. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A bisex egy univerzális multiClass
2017. aug. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
se búza, se biszex NEM ferfi.
2017. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy biszex férfival van jelenleg "viszonyom". Vannak benne lányos vonások, vannak női dolgok, amiket szeret, de abszolút férfinak érzem.

Emellett figyelmes, határozott...

szóval szerintem a biszex ferfi férfias. :)

A meleg ferfiak... róluk nem tudok sokat. :) De szerintem egyénfüggő a bsszex, a meleg és a hetero viselkedése is.

2017. aug. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem,mint előttem is írták ez személyiség függő.

A legnagyobb sztereotípiák között szokott lenni ,h egy meleg lányos ,törékeny virágszál,hát nem.Persze akad jó néhány feminin meleg fiú,de elhiheted ,h kétszer annyi a férfias rejtőzködő meleg akiket egy átlag ember simán heterónak titulál.Én ismerek meleg villanyszerelőt és hobbi testépítőt is totálisan maszkulin viselkedésűek és megjelenésükben is nagyon férfiasak.A volt barátom is (meleg) férfias volt 100% ig.

2017. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó... Na ilyen, rejtőzködő melegeket szeretnék megismerni. Ilyen igazi férfiakat. :D
2017. aug. 21. 21:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek párat;)


Jómagam is ilyen vagyok.

2017. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon emberfüggő, olyat is ismerek, aki heteró, mégis femininebb, mint én, pedig én lány vagyok. :D
2017. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez abszolút egyénfüggő. Sőt, heteroszexuálisok között is ismerek olyan feminin embereket, hogy ihaj.
2017. aug. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!