Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfi vagyok, imádom a nőket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagyok, imádom a nőket, nős vagyok, a férfiak látványa nem izgat fel?!

Figyelt kérdés
De ha kemény farkat látok videóban, azt szivesen bekapnám és a számba engedném spriccelni, valószinű, hogy le is nyelném, egyre erősebb késztetést érzek rá, hogy megtegyem egy vadidegennel, szerintetek ez normális, mit tegyek?

2017. aug. 22. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem lesz itt jelentkező rá, aki a szádba lő.
2017. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagy te nős,meleg vagy ,mint a kályhacső Béluskám.
2017. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel baj, nem vagy egyedül ezzel az érzéssel!

Én egy fiatal 16 körüli srác kemény farkával vagyok így... Nekem az a vágyam, hogy az legyen a számba...

2017. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2-es 20 éve nős vagyok
2017. aug. 22. 10:43
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez talán még rosszabb lenne a nejednek, mintha nővel dgnál félre. Az milyen már, hogy elbuzult mellette a pasija?
2017. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem tehetek róla,annyira kiváncsi vagyok rá,hogy milyen lehet,hogy már beteges,élveztem már nők szájába és élvezték,lehet,hogy ezért lettem kiváncsi
2017. aug. 22. 11:55
 7/18 A kérdező kommentje:
de egy transzit,kemény dákóval még szivesebben leszopnék,ott nem kell látnom magát a férfit,csak egy jó nőt meg magát a farkat
2017. aug. 22. 11:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezt hivjak biszexualitasnak, ez most csak azert gaz mert nos vagy es meg akarod csalni. Ha masra vagysz, jelen esetben faszra, akkor ink valjatok el es eld ki a vagyaid.
2017. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Kb ugyanez van. Egyszer elesbe is helyzetbe kerultem de visszaleptem mert undorodtam. Azota eszembejut de csak ha ilyen szeplenne mint az enyem.
2017. aug. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tudnád hány meleg férfi él házasságban..
2017. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!