Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez miért van? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Amikor nagyon fel vagyok izgulva akkor szívesen kipróbálnám lányokkal is, de miután elmentem, undorodom attól a gondolattól hogy lánnyal legyek együtt. Ez miért van?

18L



2017. aug. 30. 18:14
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi azt kihagytam, hogy mindenhol a fiúkat nézem meg és volt már több kapcsolatom is fiúval. (Szex is.)
2017. aug. 30. 18:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Puszta fantázia mondjuk?
2017. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert tarsadalmi es csaladi nyomas hatasara magadnak se ismered be hogy biszexualis vagy. Helyesbitek: nem vagy az, de lehetsz.

Hany eves vagy?

2017. aug. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan vannak úgy, hogy izgalmi állapotban több dolgot is megtennének, majd amikor lenyugodnak, már undorodnak tőle.


Lehet sok oka, főleg elfojtott vágyak, kielégületlenség, vagy társadalmi hatások.


Van hogy néha én is belegondolok ilyen állapotban, hogy milyen is lenne nővel, de alapjáraton nem kellene, nem vagyok ilyen beálítottságú. Gondolom kíváncsiság.

No meg okos tudósok kutatásai szerint a nők 80%nak vannak bi hajlamai, még ha heteronak is vallják magukat, ilyen hülye evoluciós maradvány.

Szóval helyedben nem aggódnék miatta.

2017. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Leszek lány kettőnk viszonyában. De olyan lány, akinek p.öcse van. Oksa? 😂
2017. aug. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert látens biszex vagy. Amelyik nő tényleg heteró, nem fantáziál másik nőkről. Vagy alapjáraton nem fantáziál olyanról, amire nem vágyik és itt most a nővel való együttlét gondolatát helyettesítsd bármivel.
2017. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!