Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátnőmbe, és nem tudom mit csináljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Beleestem mint vak a sírgödörbe... hosszas töprengés után kijelenthetem,hogy ez nem más mint tényleges vonzódás.. mondhatni szerelem. Ezt támasztja alá az a megállapításom, miszerint.. nos én egy olyan ember vagyok aki nem igazán viseli el,hogyha valaki a szeményes zónájába furakszik..még a testvérem sem szoktam nagyon közelengedni az arcomhoz vagy éppen azt sem szeretem ha a hátulról megölel és érzem a lehelletét a nyakamon vagy ilyesmi... a barátnőm közelsége... az valahogy nem arra ösztönöz ,hogy húzódjak el tőle.. egyszerűen imádom amikor csak úgy random elkezdi birizgálni a hajam,vagy amikro szüneten leülök elé a földre és elkezdi rendezgetni a frufrum.. aztán nem egy olyan eset volt hogy nagyon közel volt az arcunk egymáshoz.. ami eddig nagyon senkivel sem fordult elő.. maximum egyebár a barátommal(akivel jártunk).. Fontos megemlítenem,hogy az említett lány biszex. Egyszer már elmondtam neki.. se amikor elkezdte,hogy ő még sosem tekintett rám úgy.. én közbevágtam,hogy csak vicceltem*kamuröhögés**,,milyen fejet vágtál'' szöveggel.. az eset el is felejtődöt.. viszont a témát nem tudtam lezártnak tekinetni mivel a viselkedése némikor félreérthető volt..

2017. szept. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Az írásod egy 15éved lánykát sejtet... Kinövöd és majd lesz más
2017. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A kor csak egy szám. Nem ez határoz meg egy embert.. és én is tisztában vagyok vele(így visszanézve)hogy van néhány hiba,betűtévesztés amiket pusztán véletlenül ejtettem. És ha kinövöm is... ez az állapot most van. És szeretném kezelni valahogy..
2017. szept. 16. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annyit tudok tanácsolni, hogy mondd el neki még egyszer, csak most ne tedd hozzá, hogy vicceltél. Ha ő biszex és mindketten szinglik vagytok, akkor olyan sok mindent nem szúrhatsz el. Hátha azóta már úgy tekint rád, mert elültetted a bogarat a fülében azzal a kamu vallomással.
2017. szept. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hálózd be! Hódítsd meg! Légy vele kedves és csodálatos! Csavard az ujjaid közé... Persze ne kapkodva, csak ügyesen és szépen. Ha egy lányban kiépült a bizalom, könnyen megjelenhet a szívében a szerelem is. Persze vigyázz, hogy nehogy elriaszd, az a legjobb, ha úgy alakítod a dolgokat, hogy azt gondolja küzdenie kell érted...
2017. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!