Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex, szub lányok: melyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, szub lányok: melyik tetszik jobban, ha egy Domot, vagy ha egy Dominát szolgál (ná) tok?

Figyelt kérdés

Miben más a két dolog (a magától érthetődő fizikai különbségtől eltekintve)?

Aki még nem próbálta, melyik izgatja jobban?



2017. szept. 18. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2%

Egy Domina piszkosabb tud lenni hisz Ő is Nő így tudja mit csinál.

Egy Dom max csak az ütés erejét birja szabályozni.

Meg nem igazán tudja hogy működik a Női test.

Ez a különdbség a kettő között

2017. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Miért, hogy működik a női test? :) mi az, amit egy Dom nem tud?

2017. szept. 18. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
A Szegedi Dom a kedvencem.
2017. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Beszántani trágyának a termőföldbe mindet...
2017. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a Domokat preferálom BDSM-ben. A férfiak nagyobb dominanciát sugároznak számomra. :)
2017. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jobban izgat maga a gondolat h dominát szolgálok mert ők sokkal kegyetlenebbek szinte mindig. Persze főleg, ha hetero domináról van szó.

Volt már rá példa h egy sráccal együtt szolgáltunk egy dominát, és engem sokkal jobban megalázott, megkínzott.

2017. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem lehet általánosítani,mert mint minden ez is ember függő. Az hogy ki mennyire domináns vagy kegyetlen az teljesen más.A dominancia stressz hormonszint függő,a kegyetlenség meg szadista hajlamtól. Én domináns vagyok még is 2 oldalam van.1 ik amikor használok valakit mint pl 1 poharat,a másik meg mikor csak adok.De annyira hogy nem bírjon vele betelni.Vagy is minél jobban élvez annál jobban húz,és annál jobban csinálom,eszközöket nem válogatva.A női test akkor a legszebb mikor leveti a gátlásait és kifordul önmagából.
2017. szept. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A dominás nekem jobban tetszik.

Az igazán a deviáns sex csak velük megy,és van bennük egy finomság,ami a férfiakból mindig hiányozni fog.


A dom-ok (velem) inkább csak durvák,és vernek,

ez egy idő után,nem a legjobb.

2017. szept. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Domina
2018. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!