Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha erre izgulok akkor ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erre izgulok akkor ez milyen kategória?

Figyelt kérdés
Imádom nézni ha valaki bepisil,akár fiú,akár lány!Ez szexuális izgalom,mert képes vagyok elélvezni tőle.De milyen kategória?Biszexuális vagyok?Vagy perverz?Nagyon gáz?Fiú vagyok.

2017. szept. 19. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
mégis mitől lenne biszexuális?
2017. szept. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert az is izgat ha fiú csinálja!Azért gondolom hogy biszexuális.
2017. szept. 19. 00:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Téged a pisi izgat függetlenül, hogy ki pisil be. Azt nem tudom, hogy a pisi milyen nemű, de ettől még nem vagy biszex.
2017. szept. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak az izgat, ha lány csinálja, de az nagyon. Férfiként sosem izgatott ilyen értelemben sem acsaját nemem....érdekes, szerintem furcsa.
2017. szept. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem ezt hívják ws-nek?
2017. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Peter KK ***** válasza:
Egyik sem vagy. Nem nagy gáz. Meglátod ez is idővel el fog múlni, túllépsz rajta, még talán akkor is, ha most éppen 40 fele közelítesz. De gondolom, akkor azt írtad volna, hogy "Férfi vagyok".
2017. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!Most úgy érzem hogy ez nem fog elmúlni annyira izgat!Minden nap nézek ilyen videót az mellett hogy csinálom is.Sokaknak bejön,olvasom több helyen.De magam sem tudom hogy a fiúk esetében miért indít be?!
2017. szept. 21. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!