Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bizonytalan vagyok, kipróbáljam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok, kipróbáljam?

Figyelt kérdés
Izgat a gondolat hogy korombeli fiúval kipróbáljam a szopást, de azért félek is tőle. 18F
2017. szept. 30. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha félsz ,akkor ne
2017. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha így gondolod, senki se fog visszatartani.
2017. szept. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Elsőnél féltem én is de rájöttem hogy jó volt és onnantól már semmi félelem nincs bennem
2017. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, bár még nem csináltam, de nem félek tőle.

19f kecskemét

2017. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szopatni, vagy szopni szeretnél? Nem mindegy!
2017. okt. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Vágytam a szopatásra és a szopásra is. Izgatott, hogy milyen lehet, főleg szopni. Csajok már többször leszoptak, ezért ott csak az izgatott, hogy milyen az, ha egy férfi csinálja. Volt bennem némi félsz, de inkább csak a családi, társadalmi elvárások miatt. Aztán megtörtént mind a kettő. Egyik után se éreztem szégyent, inkább örültem, hogy megtettem, és, hogy a másiknak is jó volt.

Tedd meg, akármelyiket is szeretnéd. Esetleg előtte fogyassz pár pohár bort, vagy egy-két sört bátorítónak.

2017. okt. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!