Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha a pasim biszex félre fog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasim biszex félre fog idővel lépni?

Figyelt kérdés
Már megbarátkoztam a gondolattal, hogy az. De nem tudom, hogy elég lesz számára a normál szex vagy nem.
2017. okt. 1. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hűség gerinc kérdése.
2017. okt. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez ügyben teljes zűrzavar van a fejekben. Azért mert egy biszexnek OK a sex mindkét nemmel, nem azt jelenti, hogy folyamatosan szüksége van mindkét oldallal szexelni! Ha egy bi férfi szerelmes és hűséges, akkor pont jól elvan anélkül, hogy lenne fiúval.Nem is gondol rá.

Ha nem az akkor a hetero is megcsalja a nőjét, egy másik nővel.

2017. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Nem.

Nem tudom a két dolognak mi köze van ehhez...

Már ne is haragudj, ez nagyon buta, és éretlen gondolatmenet.

2017. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Most nem feltétlen, de ha felülkerekedik benne a vágy, hogy pasival akar dugni, akkor nem tudod megadni, amire vágyik. Időzített bomba.
2017. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez hülyeség... Annyi hogy ő nyitottabb....

Nem tudom milyan a párod nekem volt anno egy biszex pasim sokkal jobb volt az ágyba mint a heterok elötte...

Annyi hogy ő szerette azt is ha megdugják. Vettünk segédeszközt és megdugtam én... Öszinte leszek élveztem is

2017. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nyári miklós ***** válasza:
nem feltétlen fog megcsalni egy pasival,de biztos vágyik egy másik falyta szexre,ezt meg kell beszélned vele,
2017. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel hasonló az esetem elmondom az én álláspontomat: barátnőm is biszex, tudom mit szokott csinálni más lánnyal, de ezt elmondja nekem, megbeszéljük és tisztelem az őszinteségét. Ha azonos nemmel teszi nálam ez nem számít félre lépésnek, nem sűrűn, évente ha 2x akkor sokat mondok. De így is tervezünk gyereket meg már 1,5 éve együtt is élünk. Ezt már mielőtt együtt lettünk volna is tudtam róla hogy szüksége van ennyi extrára amit csak egy nő tud neki megadni
2017. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A megcsalás gerinc kérdése, és nem szexuális beállítottságé.
2017. okt. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biszex vagyok, hosszabb ideig is volt barátnőm, mellette nem gondoltam arra hogy fiúval is legyen intim jellegű kapcsolatom.


Ugyebár min. 70% ban heteró vagyok, és ehhez még hozzájön hogy szerettem, és nem utolsó sorban tiszteltem a barátnőm, így természetes volt hogy nem csalom meg senkivel.

2017. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!