Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehetek vonzó így egy férfinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek vonzó így egy férfinek, vagy biszex nőnek?

Figyelt kérdés

Van egy női oldalam, amit sosem tudok megélni! És oly régóta valamit olyannyira vágyom már erre!

Nehéz ezt szavakba önteni!


Az elmúlt hónapokban lehetőségemhez mérten amikor csak tudok, tudatosan élem meg a női oldalam. Nem kell nagy dolgokra gondolni, pl mikor egyedül vagyok női ruhába öltözöm tetőtől-talpig, illetve parókát és magassarkút húzok. Persze ha őszinte akarok lenni akkor az összkép nem valami előnyös, hiszen előjönnek a férfi vonásaim, főként az arcvonások és a szőr.. Próbálom ezt szexi ruhadarabokkal kiegyenlíteni. (kacérkodom a sminkelés és a körömfestés gondolatával) talán majd egyszer:)


Mindenesetre nagyon erős kettősség van benne, férfiként nem vagyok boldogtalan, de mégis úgy érzem, hogy másra is! vágyom, hangsúlyozom, másra is!

Szeretném legalább kipróbálni milyen megélni valaki mellett olyan pillanatokat mikor ő nőkánt tekint rám, és milyen ha nőként viselkedhetek előtte.


Mit gondoltok, van erre esély? Hol kereshetnék ilyen partnert, úgy hogy nem akarom a világnak mutogatni magam! Csak kettesben akarom ezt kipróbálni/átélni.

Egyáltalán van-e olyan ember (az lényegtelen, hogy nő, vagy férfi) aki partner lenne ebben?



2017. okt. 5. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai világban mér bármi összejöhet :D

Amúgy biztos van olyan akinek bejössz majd, de komolyan mindenkinek megvan a párja. Egyébként nem te vagy az egyedüli ilyen helyzetben, és "rosszabb helyzetben" lévők is megtalálják a boldogságot valakivel :)

Szóval nyugi, biztos vonzó leszel valakinek sok sikert!

2017. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindenhol hasonlókat írnak a jóindulatú emberek.

Aztán a valóság mindig arcon ver:D

Persze azért reménykedem, köszönöm a választ, aranyos vagy!:)

2017. okt. 5. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem teljesen "okés" vagy, de tényleg. Mármint nem tudom, hogy én hogyan viszonyulnék ehhez hosszútávon, de ahogy elképzelem - hogyha amúgy beleszeretek a személyiségedbe - akkor ez nem hiszem, hogy probléma lenne. Valakit ez még szexibbé tesz. Szóval szerintem ne aggódj, mert aki igazán szeret, és olyan nyitott, mint ahogy te gondolod, azelőtt nem kell szégyellned ezt, meg amúgy sem kéne szerintem, de hát sajnos a társadalom már csak ilyen... normákkal teli.
2017. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!