Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kellemes megjelenésű magas....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemes megjelenésű magas. Sportos családos hetero férfi vagyok. Sosem tettem mégis egyre vonz a gondolat: megfogni keményíteni szopni egy szép farkat miért van ez?

Figyelt kérdés
Más is fantáziált már így?....annak ellenére hogy full hetero?
2017. okt. 24. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíváncsi vagy. Esetleg a domináns szerepet játszod el a családban, de nem tudod kimutatni az érzékeny oldaladat.
2017. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy, én is elképzeltem már, és rám tört a hányinger, úgyhogy azt hiszem, ilyen „problémám” nincs.
2017. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elojottek a biszex vagyaid. Van akinek kesobb tornek felszinre. Viszont csaladdal, feleseggel nem tul etikus kielni oket. Ha szereted a parod, akkor nem csalod meg, akarmit is kivansz, legyen az no vagy ferfi.
2017. okt. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: Vagy megbeszéli a párjával, és beszerveznek egy másik csávót, és jó lesz mindkettejüknek. Ki tudja, az asszony mióta gondolkodik titkon egy hármasban. :D
2017. okt. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert kellemes megjelenésű, magas, sportos, családos biszexuális férfi vagy.

Az is lehet, hogy csak kíváncsi hetero vagy. Elképzelni és megvalósítani két külön dolog. Azt kérdezd inkább meg magadtól, hogy ha lenne rá lehetőséged meg tudnád-e tenni egy átlag hapsival?

2017. okt. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez az egyik vágyam, hogy két férfivel legyek, akik először csinálnak ilyesmit előttem. N
2017. okt. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
26%

"nek. Ki tudja, az asszony mióta gondolkodik titkon egy hármasban. :D"


Megnyugodhatsz, hogy régóta :D

2017. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Mint már többen írták a hármas megoldja a gondolatod
2017. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezek szerint mégsem vagy olyan full hetero ahogy hinni szeretnéd.
2017. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Te, meg a full heteróság két összeegyeztethetetlen fogalom.
2017. okt. 31. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!