Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lennék? 19l (Több lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lennék? 19l (Több lent)

Figyelt kérdés

Eddig azt gondoltam hetero vágyom bár eddig is megnéztem a lányokat is foleg ha csinos volt de most van egy lány az életemben akit nem tudok kiverni a fejemből csak meg akarom csókolni

Biszex lennék?


2017. nov. 3. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Vagyok * ne haragudjatok elirtam
2017. nov. 3. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek miért kell mindig új kérdést feltenni?! Nem értem.

Szexuálisan vonzódsz a másik nemhez? -> igen

Szexuálisan vonzódsz a saját nemedhez? -> igen


ˇ

biszex vagy, történet vége

2017. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írd be keresőbe, vagy lapozz visszább.

Unjuk már ezt. Olvass vissza, megtudod.

Sorry

2017. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha megakarod csókolni a lányt, akkor tedd is meg! ;)


És szerintem igen az vagy!

2017. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se értem miért olyan nehéz ezt eldönteni, úgy van ahogy a kettes leírta. De nem is kell felcímkézni magad. Meg akarod csókolni? Akkor csináld! Ha megakarod nézni a csinos lányokat nézd meg őket! Ha úgy érzed képes lennél többre egy lánnyal akkor hajrá.:) Csak sodródj az árral és csináld amit a szíved (meg egyéb testrészed :D ) mond.
2017. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, biszex vagy.

Jó mulatást.

2017. nov. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi fog történni, beismered magadnak, hogy biszex vagy? Leszakad az ég, vagy mi? Biszex vagy, és kész. Élvezd az életet!
2017. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!